Главная
 RSS Taxoport пїЅпїЅ Facebook Taxoport пїЅ Twitter Taxoport пїЅ VK 

Последние 20 ответов в таких темах форума:

Вход (кроме форума)


Забыли пароль?
Вы не зарегистрированы. Регистрация

Звернення ПСТУ до керівників демократичних політичних партій

ПСТУ - Профсоюз таксистов Украины
Шановні партійні лідери!

     Профспілка таксистів України протягом десятиліття свого існування довела, що вільні люди, самоорганізовані знизу заради захисту свого права на вільну працю – велика сила.

     Найголовніше наше досягнення – це те, що таксисти в Україні залишилися вільними професіоналами. Олігархи попри їх тотальну перевагу над нами в грошах і можливостях дотепер не можуть реалізувати свою "рожеву мрію": монополізувати наш ринок у межах України чи хоча б у межах областей та міст так, як це їм вдалося зробити з деякими іншими категоріями малого бізнесу.

     Але їх намагання продовжуються, а отже, триває наша боротьба. Зараз розгортається її новий етап: масові акції протесту за відхилення урядового проекту Податкового кодексу та за відміну Закону про єдиний соціальний внесок, які стануть непідйомним фінансовим тягарем для таксистів.

    Будь-яка боротьба потребує ресурсів: людських, часових, фінансових, інтелектуальних, матеріально технічних.

    У нас вони є, але, зрозуміло, їх ніколи не буває забагато. Адже додаткові ресурси дають додаткові можливості.

     Враховуючи, що наше протистояння монополізації бізнесу є частиною боротьби за демократизацію країни, що наша боротьба за вільного працівника є невід’ємною складовою процесу становлення суспільства громадян, тобто беручи до уваги, що ми сприяємо реалізації програмних цілей будь-якої демократичної партії, просимо розглянути можливість посильної ресурсної допомоги нашій організації у підготовці та проведенні протестних акцій.

     При цьому просимо врахувати як вас, так і інших, що ми, як і до тепер, будемо вірними нашим принципам позапартійності і залишатимемося поза впливом будь-якої політичної сили.

      За вашу і нашу свободу!

      Голова

Василь Попик

Київ, 11.11.2010


Administrator, 11-11-2010, hits: 10072
 
< Пред.   След. >
 
! Все права защищены. Цитирование, копирование материалов или их частей без текстовой ссылки на Портал Таксопорт (для печатных изданий) или гиперрсылки на taxoport.com (для интернет-ресурсов) запрещено. Примечание: точка зрения администрации может не совпадать с мнением авторов публикаций.
Rambler's Top100