Uklon, Uber і Bolt будуть платити «податок на Google»

Популярні сервіси таксі активно провадять електронну комерцію. Податкова розробила для них пропозицію щодо оподаткування.

Як повідомив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев, сервіси таксі Uklon, Uber і Bolt відповіли згодою на пропозицію сплачувати «податок на Google».

Податкова наразі здійснює моніторинг компаній, які надають послуги з електронної комерції. Хто ще не встиг зареєструватися, то отримує відповідну пропозицію це зробити.

Наприклад, на пропозиції податкової відгукнулися сервіси таксі Uklon, Uber і Bolt. Вдячний компаніям за свідому позицію,
– розповів Гетманцев. 

І це далеко не все…Як додав нардеп, оподаткування нерезидентів наразі ускладнене. Так званий податок на Google – це свідоме підпорядкування компаній податковим правилам країн, в яких вони працюють. Такі гіганти як Google, Facebook, Apple також вже зареєструвалися і платять податки. У 2023 році цей податок приніс у державний бюджет вже 8 мільярдів гривень.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Полювання на таксистів: чому послуга таксі може подорожчати

В кожному автомобілі таксі має бути реєстратор операцій Початок року став не дуже добрим для таксистів. Їх перевіряють податківці. Перший автомобіль вже вилучили. Далі буде. З початку року податківці займаються таксистами. Перевіряють, чи є в авто касові апарати, чи видають клієнтам чеки, чи має водій взагалі право таксувати. У порушників […]