У Харкові водій Bolt образив пасажирку через мову…

У Харкові таксист вступив у суперечку з україномовною пасажиркою. Він заявив їй, що “Харків – російськомовне місто”, що він усе життя розмовляв російською і слухав російську музику і не збирається змінювати своїх звичок, натомість україномовним слід “їхати на западенщину, чи де там балакають на задр*ченій мові”.

Також, на думку харківського таксиста, який, судячи з коментарів у соцмережах, працює у Bolt, Україна – це “країна 404” і йому байдуже, хто саме скине чинну українську владу на чолі з “євреєм Зеленським. Відео зняла сама пасажирка під час поїздки.

Конфлікт розпочався з зауваження пасажирки щодо увімкненої в таксі російської музики.

“Я вважаю, що неприпустимо слухати зараз російську музику”, – зазначила 24-річна харків’янка.

У відповідь таксист поцікавився, чи розуміє дівчина, де вона живе і заявив, що Харків – російськомовне місто.

“Тут усі розмовляють російською. Незалежно від того, агресор, не агресор”, – сказав водій.

Дівчина взялася пояснювати свою позицію щодо того, чому вважає неприпустимим прослуховування російської музики після понад року повномасштабної війни з Росією.

“Це люди, які працюють у Росії, на чиї податки запускають ракети. Люди, які нічого не сказали про війну і як давали концерти в Росії, так і продовжують це робити… Російська музика – це музика агресора”, – зазначила вона.

Натомість таксист взявся відстоювати тезу, що музика, мовляв, поза політикою. А далі вибухнув на темі мовного питання і назвав Україну “країною 404”.

“Оця дурна істерія патріотична, мовна, вона вже так заколєбала, чесне слово!  Я не буду українською балакать, тому що так треба. Тому що мені так удобно. А не тому, що мені там хтось каже…. Взагалі страни такої нема – Україна, щоб ви знали. Страна 404. Її немає. Не сущєствує. Її вже розірвали, продали, занишпорили! Просто якесь непонятне государство!” – “прорвало” чоловіка, який з відносно пристойної української перейшов на суржик.

Пасажирка поцікавилася, чому в такому разі він залишається в Україні, а не поїхав до Росії.

“А чого я маю їхати? Я родився у місті Харкові. Мені 50 років. Я тут прожив, розмовляв на російській мові – і буду розмовлять. Ніяка українська задр*чена влада мені це не перемінить. Не перемінить мої мислі, розуму… Їдьте на западенщину ілі де там балакають на задр*ченій мові. Їдьте туда ви!” – взявся роздавати непрохані поради таксист.

“Її (України. – Ред.) вже нема. Її вже розікрали, розбазарили. Всьо, нема!.. Я чекаю, когда ото тих придурків вмєстє з Зеленським, євреєм,  не буде у власті. Мені всьо равно, хто їх змінить”, – додав він на припущення дівчини, що такі погляди дають підстави припустити, що людина чекає на російських “освободителів”, які одним з приводів для неспровокованої жорстокої війни проти України оголосили “захист російськомовних від утисків київського режиму”.

На цій ноті пасажирка попросила зупинити авто і висадити її, відмовившись продовжувати поїздку з цим водієм.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Bolt ввели нові функції безпеки

Сервіс Bolt запровадив нові функції безпеки, щоб запобігти ризикованим ситуаціям на дорозі під час поїздок у таксі. Ці функції діятимуть у всіх містах України, де працює сервіс. ЩО ЗМІНИЛОСЯ КОМПАНІЯ ОБМЕЖУВАТИМЕ ЧАС, ЯКИЙ ВОДІЙ МОЖЕ ПРОВОДИТИ ОНЛАЙН: якщо працювати за кермом, треба відпочивати, щоб перевтома не впливала на процес водіння, пояснюють […]