Uklon знову потрапив у скандал, в Одесі…

Одеса знову опинилася в центрі уваги. Цього разу об’єктом скандалу став таксист, який на вимогу пасажирки Юлії принципово відмовився перемикати російську музику. Під час спілкування одеситки із водієм виявилося, що він залюбки поїхав би до Росії, якщо б випускали.

Юлія зафільмувала розмову із таксистом та виклала її у соцмережі. На відео чутно, як водій пояснює свою відмову на законну вимогу пасажирки припинити відтворення російської музики у салоні автомобіля.

“Вы меня ущемляете. Вы мне рассказываете в моей стране, что мне делать. Я украинец, вырос в Одессе и говорю по-русски всю жизнь. Если бы вы сказали, что вы не слушаете русские песни, я бы отказался от заказа”, – сказав водій.

Нагадаємо, у червні 2022 року був прийнятий Закон, який забороняє російську музику в Україні на телебаченні, радіо, у розважальних закладах, школах, громадському транспорті, готелях, ресторанах, у кіно та іншому публічному просторі.

Крім того, відповідно до Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів українською мовою.

Пізніше під час розмови із таксистом стало зрозуміло, що він – прихильник країни-окупанта:

“Ракеты летят с Америки. Америка всю жизнь войны начинает. Россия освободила Сирию от американцев”.

Таксист вважає, що зараз Росія звільняє і Україну.

“С удовольствием бы уехал в Россию, если б выпустили. Границы закрыты. Раньше в Украине не было такого нацизма, фашизма”, – впевнений водій.

Таксист працює у компанії “Uklon”, яка оперативно відреагувала на інцидент та повідомила про звільнення любителя Росії.

“Зі свого боку співпрацю з водієм припинили без можливості оскарження рішення. Зауважимо, що ми не підтримуємо антиукраїнську позицію. Також водії мають надавати сервіс українською мовою”, – прокоментували в “Uklon”.

Журналісти 048.ua зв’язалися із пасажиркою Юлією, яка повідомила, що вже передала інформацію про водія таксі працівникам Служби безпеки України. Наразі від неї більше нічого не вимагається, за потреби дівчина писатиме заяву в поліцію.

Одеситка розповіла, що зіштовхнулася із критикою та погрозами.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Українського партнера Uber та Bolt підозрюють у податковій схемі. Що відбувається

Бюро економічної безпеки взялося за схему на ринку таксі, що існувала роками. Ймовірним фігурантам загрожує мільйонний штраф і конфіскація майна. Чи час напружитися найбільшим райдхейлінговим сервісам. 20 березня Бюро економічної безпеки (БЕБ) заявило, що викрило схему ухилення від сплати податків на 52 млн грн. Серед її фігурантів – директор та головний бухгалтер […]