В Павлограді автомобіль таксі було заарештовано через ухилення від сплати податків.

В Павлограді автомобіль таксі було заарештовано через ухилення від сплати податків.

Під час засідання Павлоградської міської ради, міський голова Анатолій Вершина розповів депутатам про результати податкової перевірки місцевих таксі-підприємств, яка показала, що всі вони ухиляються від сплати податків, що призвело до збитків в місцевому бюджеті на мільйони гривень.

«Ті, хто закликає виділяти більше коштів на Збройні Сили України, також вимагають ремонту доріг», — зауважив міський голова Анатолій Вершина під час сесії, яка відбулася 23 січня. Він підкреслив важливість наповнення місцевого бюджету для забезпечення фінансування різних проектів та потреб міста.

Аналіз роботи служб таксі в Павлограді був проведений обласною податковою інспекцією. За результатами аналізу стало відомо, що 8 фірм таксі в місті, включаючи як юридичних, так і фізичних осіб, надали послуги перевезення пасажирів на суму десятків мільйонів гривень. Проте всі 8 надавачів таксі сплатили лише 114 тисяч гривень податків протягом року. Ці кошти надійшли до місцевого бюджету.

Згідно зі ст. 164 КУпАП за адмінпорушення було вилучено перший автомобіль в одній з служб таксі міста – за рішенням суду його може бути конфісковано.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Страйк в США: водії Uber і Lyft вимагають справедливості

Страйк в США: водії Uber і Lyft вимагають справедливості