Uber і Lyft виходять з Міннеаполіса

Uber і Lyft заявили, що припиняють свою діяльність у Міннеаполісі внаслідок введення нових правил оплати праці для водіїв.

Що відомо

Міська рада Міннеаполіса затвердила рішення про забезпечення водіїв мінімальної ставки $1,40 за милю та 51 цента за хвилину.

Ці нові вимоги стали причиною для занепокоєння з боку компаній, які вважають ці ставки помилковими. Згідно з їх твердженням, попереднє дослідження підтвердило, що навіть знижені тарифи, порівняно з тими, які були ухвалені міською радою, забезпечать водіям достатній рівень доходу.

Цей захід призводить до втрати роботи близько 10 000 водіїв і викликає питання щодо доступності громадського транспорту для мешканців міста, особливо тих, хто має обмежені можливості.

Дії інших міст, наприклад Нью-Йорка і Сіетла, які встановили мінімальні стандарти оплати праці для водіїв, демонструють тиск на компанії, щоб забезпечити справедливі умови праці.

Член міської ради Міннеаполіса, підкреслив, що ці нові правила не повинні відбуватися за рахунок добробуту водіїв. Всі працівники заслуговують на гідну заробітну плату.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Таксисти Австралії відсудили в Uber $178 мільйонів

Це п’ятий за величиною колективний позов в історії австралійського права Компанія Uber погодилася виплатити компенсацію розміром $178 млн таксистам в Австралії, які зазнали збитків після появи компанії на ринку. Про це повідомляє Bloomberg. Це п’ятий за величиною колективний позов в історії австралійського права. Uber зробила значний внесок у програми компенсацій для таксистів […]