ЧИ ПОКРИВАЄ НАЦПОЛІЦІЯ НЕЛЕГАЛЬНЕ ТАКСІ?ЛЕГАЛЬНІ ТАКСІ – ПРОТИ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСІ!

ЛЕГАЛЬНІ ТАКСІ – ПРОТИ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСІ! ЧИ ПОКРИВАЄ НАЦПОЛІЦІЯ НЕЛЕГАЛЬНЕ ТАКСІ?

Шановні представники ЗМІ

Запрошуємо на резонсансне судове засідання у справі №826/8056/17
“ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ АНДРІЙ АНТОНЮК
ПРОТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ
У СПРАВІ ШТРАФУВАННЯ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСИСТІВ”
12 квітня 2018 року, о 10.20 годині, Київ, вул. Московська,8,корп30
Київський апеляційний адміністративний суд (зал №11)
Колегія Суддів: Костюк Л.О., Бужак Н.П., Твердохліб В.А. 

Майже вперше в історії України, 21 листопада 2017 року Громадянин України ВИГРАВ резонансну судову справу де Колегія суддів визнала БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ Національної поліції України ПРОТИПРАВНОЮ та ЗОБОВ‘ЯЗАЛА поліцейських штрафувати нелегальних таксистів http://reyestr.court.gov.ua/Review/71073421

В народі та серед ЗМІ і таксистів цю справу вже охрестили як “Справа проти UBER та UKLON” і “Справа проти нелегальних таксистів” (http://taxoport.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1881&Itemid=1#.Wssw0WZt46g).

‪12 квітня о 10.20 годині Київський апеляційний адміністративний суд ПЕРЕГЛЯДАТИМЕ В ІНТЕРЕСАХ НАЦПОЛІЦІЇ цю резонансну справу (Київ, вул. Московська 8, корп.30, Справа №826/8056/17, Судді: Костюк Л.О., Бужак Н.П., Твердохліб В.А.) як справу‪:

“ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ АНДРІЙ АНТОНЮК
ПРОТИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ
У СПРАВІ ШТРАФУВАННЯ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСИСТІВ”

Дану резонансну справу ініціював Громадянин України Андрій АНТОНЮК з вимогою ЗОБОВ’ЯЗАТИ  Національну поліцію України вчиняти дії які передбачені  законодавcтвом та ШТРАФУВАТИ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСИСТІВ, які не мають ліцензії, з метою захисту прав пасажирів та легальних перевізників на таксі.

Майже вперше в Україні, звичайний Громадянин та  сумлінний платник податків, який більше не може терпіти безлад, безвідповідальність і можливу бездіяльність і корупцію  в Нацполіції через суд вимагає  від  поліцейських фактичного  виконання  службових обов’язків, згідно законів України та ЗАХИСТИТИ ПАСАЖИРІВ ТАКСІ — шляхом забезпечення безпекою і гарантіями, ЗАХИСТИТИ ДЕРЖАВУ — шляхом отримання податків від НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСИСТІВ, а ЛЕГАЛЬНИХ ТАКСИСТІВ, які мають ліцензію на таксі і сплачують до Державного бюджета податки – захистити і забезпечити роботою та державними гарантіями, яку відбирають нелегальні перевізники, нелегальні таксисти, які не мають ані ліцензій ані страховок та не сплачують жодних податків Державі. Судячи з ОСКАРЖЕННЯ позитивного для легальних таксистів рішення суду – НАЦПОЛІЦІЯ МОЖЕ ПОКРИВАТИ НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСИСТІВ.

Нацполіція ОСКАРЖИЛА в апеляції законне і обгрунтоване рішення суду першої інстанції та можливо ЧИНИТЬ ТИСК НА НЕЗАЛЕЖНУ СУДОВУ ВЛАДУ, з метою скасування позитивного для легальних таксистів рішення і ухилення від початку боротьби проти НЕЛЕГАЛЬНИХ ТАКСИСТІВ.

Враховуючи неодноразові звернення представників ЗМІ та переноси судових засідань – ЗАПРОШУЄМО ВАС 12 квітня 2018 року, о 10.20 прийняти у часть у судовому засіданні Київського апеляційного адміністративного суду, у справі №826/8056/17, Судді: Костюк Л.О., Бужак Н.П., Твердохліб В.А. та забезпечити демонстрацію репортажу із зали судового засідання, що СПРИЯТИМЕ ЗРОСТАННЮ АВТОРИТЕТУ СУДОВОЇ ВЛАДИ ТА ПРОДЕМОНСТРУЄ СУСПІЛЬСТВУ ЇЇ НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. 

Проти НацПоліції позивається Громадянин України, відомий громадський діяч і правозахисник Андрій АНТОНЮК, який офіційно представляє легальних роботодавців та легальних перевізників на таксі як на Київському рівні так і на Всеукраїнському та міжнародному рівнях і є одночасно:

— головою «Української таксомоторної асоціації УТМА», головою “Київської міської організації роботодавців” (КМОР), головою “Федерації роботодавців міста Києва”, заступником голови “Федерації роботодавців України” (ФРУ), головою “Спільного представницького органу роботодавців в місті Києві” (СПО), головою “Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради (КМТСЕР).

Правовий захист у даній резонансній справі та захист прав та інтересів позивача Громадянина України Андрія АНТОНЮКА здійснює група відомих правників і адвокатів, в тому числі відомий адвокат, голова “Київської обласної колегії адвокатів”, голова “Комітету з інформполітики та інформбезпеки” Національної Асоціації Адвокатів України Вадим ХАБІБУЛЛІН. 

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ: 

Андрій АНТОНЮК
FACEBOOK.COM/ANDRIY.ANTONYUK
(067)4490401

#таксі / такси# #нацполіція #суд #антонюк

Першоджерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Суды и следы.

Всем известно, что любое свершившееся действие всегда оставляет следы, и всегда существует причинно-следственная связь между событием и его последствиями. Есть событие – есть некий результат. Как доказать, что действие произошло? Достаточно просто – нужно всего лишь установить причинно-следственные связи с результатом. А как доказать, что действия не было? Тут задача […]
error: Content is protected !!