Amazon планує спільно з Zoox створити парк роботизованих таксі

Видання Reuters пише, що Amazon планує спільно з Zoox створити парк роботизованих таксі. Таким чином Amazon хоче конкурувати з Waymo, яка належить Alphabet, материнській компанії Google.

Планується, що Amazon може використовувати Zoox при створенні безпілотних машин Aurora Innovation як просто для їзди, так і для доставлення товарів.

Фактично найбільший у світі інтернет-роздрібний продавець направляє свої інвестиції в автомобільний сектор.

Поки Amazon і Zoox не розголошували фінансові умови угоди. Водночас, за інформацією джерел Reuters, Amazon погодився заплатити понад 1 мільярд доларів за придбання Zoox.

Головний виконавчий директор Zoox Айча Еванс та його співзасновник та головний директор з технологій Джессі Левінсон продовжать вести компанію як самостійний бізнес, повідомили компанії.

Zoox — американська компанія автономних транспортних засобів, штаб-квартира якої зараз — у Фостер-Сіті, штат Каліфорнія, з безліччю офісів на всій території затоки Сан-Франциско.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

На Николаевщине таксист въехал в шлагбаум на ж/д переезде: водитель в больнице

В субботу, 27 июня, в Николаевской области на трассе Н-11 водитель автомобиля Opel Vectra врезался в железнодорожный шлагбаум. Информацию о ДТП корреспонденту СВДОК.info подтвердили в Управлении патрульной полиции Николаевской области. Известно, что таксист на автомобиле «Опель» двигался по трассе Н-11 со стороны пгт Казанка в сторону города Новый Буг. Перед […]
error: Content is protected !!