Водій Uklon обкрадав вночі автомобілі

Ще на початку цього місяця до правоохоронців Подільського УП надійшло повідомлення про те, що невідомі особи розбили скло у припаркованому автомобілі Toyota та викрали комп’ютер, ноутбук, кошти та закордонний паспорт.

Завдяки невідкладним слідчим діям, переглядаючи камери відеоспостереження, серед всех вдалося виокремити двох громадян. На відео видно, як обидва йдуть в одну сторону з порожніми руками, а через деякий час — в іншу, але вже з ноутбуком та комп‘ютером.
Було встановлено, що вказані громадяни приїхали на сусідню вулицю на автомобілі #KIA (#AI3526HP), брендованим під таксі Uklon.

В ході оперативної розробки також стало зрозуміло, що вказаний автомобіль та громадяни були присутні при вчиненні ще двох аналогічних крадіжок у різних місцях Києва (у різні дні) — в Porsche винесли скло та викрали сумку з особистими речами, а у Nissan — винесли скло та забрали ноутбук та 1500$.

Наступна крадіжка виявилася для злодіїв фінальною — на вулиця Дарвіна, 8, працівники поліції Подільського ВКП, сумісно із колегами із Печерського ВКП, виявили та затримали на гарячому цих двох крадіїв. Тут вони полізли до припаркованих Mercedes та BMW.
Затриманими виявилися:

• Шкуратов Віталій Іванович, 1975 року народження. Раніше судимий за крадіжки.

• Романюк Вадим Петрович, 1986 року народження.
В подальшому, у обох затриманих провели вдома обшуки, де знайшли багато викрадених раніше речей.

Цікаво, що не дивлячись на таку кропітку працю правоохоронців та беззаперечну доказову базу, Печерський суд, як міру запобіжного заходу, обрав для обох — «цілодобовий домашній арешт». Тож, не дивуйтеся, якщо подібні злочини продовжаться.

Джерело Київ Оперативний

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber присматривается к покупке сервиса такси, который является совместным предприятием Daimler и BMW.

Uber Technologies Inc. рассматривает возможность покупки совместного предприятия райд-шеринга Daimler AG и BMW AG под названием Free Now, сделка, которая может увеличить долю на рынке в Европе и Латинской Америке, сообщили осведомленные источники для Bloomberg. Uber выразил заинтересованность в потенциальном приобретении Free Now после того, как усилия предприятия по привлечению […]
error: Content is protected !!