В Ужгороді водії Bolt зібралися на акцію протесту проти «шахрайських» дій компанії «Bolt» — правозахисник

Йдеться про невиплату протягом уже декількох тижнів зарплатні ужгородським водіям компанією із відомим брендом в сфері пасажирських перевезень.

Зі слів учасників імпровізованої попереджувальної акції протесту, а їх зібралась близько 20 осіб, вже з 24 червня компанія боргує їм заробітну плату за надані послуги таксі. Виплачено лише незначну частину, повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Таксисти підозрюють брендову компанію «Bolt», яка в Ужгороді з’явилась нещодавно і працює через посередника, в шахрайстві. Адже, згідно з обумовленою зарплатнею, суму якої розрекламовано наліпками на самих авто, водії мали отримувати щотижня 15 тис грн, а насправді отримують не більше 3 тис.

У випадку ігнорування компанією вимог до неї дефакто найнятих працівників, останні обіцяють вдатись і до більш активних форм протесту.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Конфлікт з водіями Bolt в Ужгороді, компанія перегляне умови роботи

Віднедавна в Ужгороді запрацювала служба таксі відомого світового оператора «Bolt». Однак компанія-посередник в сумнівний спосіб почала «обдирати» водіїв, які у відповідь вийшли на акцію протесту. В обласному центрі Закарпаття оператор пасажирських перевезень «Bolt» офіційно запрацював з 24 червня.  Наразі їх автопарк становить 30 новеньких автомобілів автомобілів марки Peugeot 301, випущених […]
error: Content is protected !!