Конфлікт з водіями Bolt в Ужгороді, компанія перегляне умови роботи

Віднедавна в Ужгороді запрацювала служба таксі відомого світового оператора «Bolt». Однак компанія-посередник в сумнівний спосіб почала «обдирати» водіїв, які у відповідь вийшли на акцію протесту.

В обласному центрі Закарпаття оператор пасажирських перевезень «Bolt» офіційно запрацював з 24 червня.  Наразі їх автопарк становить 30 новеньких автомобілів автомобілів марки Peugeot 301, випущених у 2021 році. На сайті компанії офіційно гарантується зарплатня від 40 тис грн. на місяць, а фірмові наліпки на авто рекламують до 15 тис щотижня.

Як повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор, виходячи з пояснень водіїв дана компанія працює через фірму-посередника, яка нав’язувала водіям поза офіційним договором інші несправедливі умови праці, аніж були обумовлені раніше договором в Києві.

Так, для прикладу, як повідомив один із водіїв, який працює з самого початку, він наїздив за 3 тижні 285 годин, понад 3700 км і виконав понад 500 замовлень, що є своєрідним рекордом для Ужгорода, і отримав всього 8 тис грн. Це при понад 12-годинному робочому дні, 6 днів на тиждень та обіцянках зарплати від 40 тис грн.

Тому сьогодні, 16 липня, таксисти вирішили зібратися перед ужгородським стадіоном «Авангард» на імпровізовану акцію протесту з метою привернути увагу компанії із світовим іменем до сумнівних дій, які вчиняє керівник компанії-посередника, прикриваючись її іменем. Захід тривав з 11 години до пізнього вечора.

Водії навіть змушені були викликати поліцію на представника цієї компанії-посередника за ознаками шахрайства. Оскільки, за словами водіїв, він, маніпулючи, вводив їх в оману і ті у підсумку отримували значно менші зарплати, аніж було обумовлено в договорі.

Завдяки єдності колективу, розголосу в ЗМІ, втручанню поліції та оперативному реагуванню представників центрального офісу компанії, вдалося досягнути компромісу. Як наслідок, водії повернулися «на лінію», а наступного тижня приїде з Києва уповноважений представник, який має переглянути та запропонувати більш прийнятні умови праці з врахуванням специфіки даного регіону.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Підрозділ Uber купив розробника ПЗ для перевезень Transplace за $2,25 млрд

Угода допоможе транспортному підрозділу Uber досягти прибутковості. Підрозділ Uber купив розробника ПЗ для перевезень Transplace. Обсяг угоди оцінюється в $2,25 млрд. За умовами угоди, Uber віддасть власнику компанії $750 млн у вигляді акцій, а решту оплатить готівкою, пише CNBC, на яку посилається vc.ru. Transplace створює програмне забезпечення з управління ланцюгами поставок. Підрозділ […]
error: Content is protected !!