Підрозділ Uber купив розробника ПЗ для перевезень Transplace за $2,25 млрд

Угода допоможе транспортному підрозділу Uber досягти прибутковості.

Підрозділ Uber купив розробника ПЗ для перевезень Transplace. Обсяг угоди оцінюється в $2,25 млрд. За умовами угоди, Uber віддасть власнику компанії $750 млн у вигляді акцій, а решту оплатить готівкою, пише CNBC, на яку посилається vc.ru.

Transplace створює програмне забезпечення з управління ланцюгами поставок. Підрозділ Uber Freight пропонує аналогічне програмне забезпечення. Як зазначає CNBC, угода допоможе вантажному підрозділу досягти прибутковості.

Компанія запустила свій сервіс для замовлення вантажоперевезень у 2017 році. За даними Uber Freight, в мережі сервісу понад 70 000 доставщиків товарів для компаній. Виручка компанії в першому кварталі 2021 року склала $301 млн, що на 51% більше, ніж у 2020 році.

Незважаючи на зростання, Uber Freight приносить лише невелику частину загальної виручки – її більша частина припадає на сервіс таксі і доставку їжі, пише СNBC.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Влада Китаю вирішила покарати Didi за ІРО в Нью-Йорку і запровадить «безпрецедентні» санкції

До Didi можуть застосувати навіть більш жорсткі санкції, ніж до Alibaba Group, повідомили джерела. Китайська влада може накласти «серйозні, а можливо, і безпрецедентні санкції» на сервіс таксі Didi за те, що той провів первинне розміщення акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі всупереч рекомендаціям влади. Про це з посиланням повідомляє Bloomberg, на яке […]