Uklon запускає міжнародну франшизу

Українська IT-компанія Uklon, розробник однойменного сервісу виклику авто, запускає франшизу для глобальної експансії на нові ринки.

Про це йдеться у пресрелізі компанії, пише Економічна правда.

Франчайзинговий пакет включає доступ до франчбука і програмного забезпечення Uklon. Крім того, співпраця передбачає маркетингову та IT-підтримку та консалтингову підтримку.

«Як приклад сценарію запуску франшизи, за інвестицій в 1 млн євро вихід на операційний прибуток настає за 2,5 року. Подібний розрахунок залежить від специфіки локального ринку, зокрема кількості населення та середнього чека», – йдеться у повідомленні.

Наразі Uklon планує розширення франшизи за кордоном і відзначає зацікавленість у країнах Балтії, Польщі, Словаччини, Чехії та інших.

Джерело: konkurent.ua

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Під "кайфом" та з підробленим водійським посвідченням

Таксист під «кайфом» з підробленим водійським посвідченням: поліція Фастівщини виявила правопорушника. Про це повідомляє Фастівське районне управління поліції на сторінці у Facebook. 20 травня, у місті Боярка поліцейські виявили 35-річного таксиста, який керував автомобілем «КIА» під дією наркотичних засобів. А посвідчення водія містило явні ознаки підробки. На правопорушника складено відповідні […]
error: Content is protected !!