У Житомирі працівник служби таксі незаконно скопіював та розповсюдив базу даних водіїв і клієнтів

Кіберполіцейські Житомирської області спільно з правоохоронцями викрили 27-річного жителя Житомира у незаконних діях з інформацією. Чоловіка обґрунтовано підозрюють у копіюванні та розповсюдженні бази даних водіїв і клієнтів служби таксі. За такі дії йому загрожує до 6 років ув’язнення.

Про це 27 травня повідомили на сайті ГУНП у Житомирській області.

«Правоохоронці встановили, що чоловік, працюючи у підрозділі технічної підтримки однієї зі служб таксі в обласному центрі скористався доступом до бази персональних даних у власних цілях. Володіючи необхідними технічними знаннями, він створив програмне забезпечення, через яке було автоматизовано скопійовано інформацію з бази.

Згодом, змінивши місце роботи, уже в іншій службі таксі Житомира, чоловік використав скопійовану інформацію про водіїв і клієнтів конкурентів для розсилки їм смс-повідомлень про вигідніші умови відповідно роботи і послуг. У результаті проведених слідчих дій правоохоронці вилучили речові докази, які свідчили про протиправну діяльність чоловіка. Усе вилучене направлене на експертне дослідження», – йдеться у повідомленні.

Нині йому повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

За чинним законодавством чоловікові може загрожувати від 3 до 6 років ув’язнення.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

На автомобиль Uklon упало дерево.

Александра Борисовна поделилась публикацией c dtp.kiev.ua как на Уклон рухнуло дерево. Киев, во дворе дома по улице #Якубовського, давно аварийное дерево упало на такси #Уклон, хозяин авто еще не знает. dtp.kiev.ua
error: Content is protected !!