У Польщі перевірятимуть водіїв Uber, Bolt та інших таксі

Підготовлений законопроєкт знаходиться на обговоренні постійного комітету Ради міністрів.

Уряд Польщі готує зміни до системи замовлення таксі через мобільні додатки, такі як, наприклад, Uber чи Bolt. Нововведення передбачатимуть передусім більш прискіпливу перевірку водіїв. Це дозволить покращити безпеку пасажирів.

Про це пише польське видання «RMF FM». Зараз водії під час реєстрації в системі надають документи, які не проходять ніяких додаткових верифікацій з боку організатора перевезень. Тож тепер обов’язково перевірятимуть документи водіїв – паспорт та права.

Водіїв планують зобов’язати особисто з’являтися до офісу служб таксі, щоб їх могли сфотографувати, перевірити їхні паперові документи й зробити їхню цифрову копію. За непроведення такої перевірки та бездіяльність у цьому питанні таксі-компаніям загрожуватиме штраф від 10 до 50 тисяч злотих (від 82 тисяч до 410 тисяч гривень).

Крім того, підготовлені зміни до закону передбачають надання дозволу на обмін інформацією про водіїв між компаніями-перевізниками. За задумом авторів, це має унеможливити ситуації, коли водії, яких за систематичні порушення виганяють з однієї служби таксі, працевлаштовуються спокійно в іншій. Підготовлений законопроєкт знаходиться на обговоренні постійного комітету Ради міністрів. Тим часом в Uber і Bolt вже заявили, що схвалюють підготовлені урядом зміни, а також готують свої додаткові механізми для посиленої ідентифікації водіїв.

У Польщі, водії, які працюють у службі таксі використовують фальшиві або чужі документи. Це призводить до того, що пасажир не може точно знати, хто приїде на його замовлення, відповідно, ні про які гарантії безпеки не йдеться. Також відомо про випадки зґвалтування жінок. Так, у Варшаві відбулася серія гучних затримань водіїв, які працювали у сфері перевезення пасажирів з використанням мобільних додатків на «липових» документах.  

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Найкращий таксист Великої Британії розкрив секрет успішного водія

Британський водій Майкл Квінн виконав через систему виклику таксі Uber понад 67 000 поїздок. З таким величезним досвідом було би недивно, якби його рейтинг упав нижче 5 зірок – при такій кількості контактів ймовірність конфлікту величезна. Але ж ні, у 73-річного таксиста ідеальні відгуки, за що він був визнаний водієм […]
error: Content is protected !!