У мережі обговорюють небезпечні поїздки на Uber

У соціальній мережі Facebook обговорюють історію дівчини Марини, яка після поїздки в таксі Uber ледве уникла пограбування. УНН зібрало інформацію про інцидент, поспілкувавшись з потерпілою дівчиною і водіями UBER.

Все сталося 14 липня. Їхала Марина з готелю за адресою Ризька, 15. За її словами, за кілька хвилин до висадки у водія нібито виникли труднощі з пошуком адреси, і він зупинився на дорозі, щоб подивитися на карту. У цей момент в машину підсів незнайомий чоловік.

Водій спершу зробив здивований вигляд, але після сам же і повідомив, що це його наступний пасажир. Дівчина дуже поспішала, тому погодилася на те, щоб її спершу довезли до місця призначення, а потім вони продовжили шлях.

Журналісти УНН поспілкувалися з кількома водіями сервісу таксі Uber, і з’ясувалося, що їм заборонено брати наступного клієнта, поки в машині знаходиться попередній.

УНН також вдалося поспілкуватися з потерпілою дівчиною по телефону, вона поділилася подробицями цієї історії.

За її словами, ця адреса знаходиться в приватному секторі, високі паркани і повна тиша без єдиної душі.

«Коли я вийшла, незнайомець попрямував за мною і сказав, що нам по дорозі. Я відповіла, що бути такого не може. Я приїхала не в громадське місце і людей, які мене чекають я знаю в обличчя. Ми зупинилися, і незнайомець почав вимагати гроші та ключі. Від переляку я не відразу зрозуміла, що відбувається і підбігла до вхідних дверей, натиснула на дзвінок, і мене зустрів охоронець. Пограбування не відбулося завдяки кільком хвилинам. Все це виглядало як спланована змова водія і незнайомця», — говорить Марина.

Далі вона звернулася в службу підтримки Uber. Так як після поїздки в сервісі не відображається номер машини автомобіля, вона попросила, щоб вони надали цей номер. У даному проханні їй відмовили, аргументувавши тим, що подібна інформація розголошується тільки співробітникам правоохоронних органів.

На даний момент цією справою займається поліція. Номер реєстрації заяви ЕО 48902.

У потерпілої є лише марка автомобіля і фото водія. У місці, де сталася спроба злочину були камери спостереження, і незнайомець, який намагався її пограбувати, ймовірно потрапив в їх огляд. Але, за словами дівчини, і ця інформація так само, надається тільки співробітникам правоохоронних органів.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Проект постанови про внесення змін в ПДР стосовно застосування дитячих крісел в автомобілях

Проект постанови Кабінету Міністрів України ЗМІНИ,що вносяться до Правил дорожнього руху 1. Пункт 1.10 доповнити новими термінами з урахуванням алфавітного порядку такого змісту: «дитяча утримуюча система – обладнання, що здатне утримувати дитину в сидячому або нахиленому положенні, яка у разі зіткнення або різкого гальмування транспортного засобу зменшує небезпеку травмування дитини, […]