Солістка Go_A опинилася в складній ситуації з Uklon (Відео)

Катя Павленко — солістка групи «Go_A», що посіла п’яте місце на «Євробаченні», розповіла про неприємну ситуацію, яка сталася з Uklon, на своїй сторінці в instagram

Зірка розповіла, що викликала Uklon. Коли Катя Павленко вже їхала, водія раптово зупинили поліцейські.

«У мене сьогодні феєричне повернення додому. Вечір почався з того, що я їхала на інтерв’ю, мого таксиста зупинила поліція, 20 хвилин у них були розборки, а тепер його витягли за шкірки і повезли у відділення», — розповіла артистка.

За словами співачки, перед тим як водія доставили у відділення, він її закрив у машині, і вона не могла вийти. Катя Павленко зателефонувала диспетчеру, який допоміг у ситуації і викликав нову машину, за що знову зняли гроші.

Інший водій приїхав, набрав Катерину але як виявлось він не туди приїхав і попросив відмінити замовлення, нащо Катерині довелось викликати третю машину вже іншої служби щоб добратися.

«А ще я дуже рада що рік назад не прорекламувала це гімно» — сказала Катерина Павленко

Детальніше дивіться у відео

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Пассажиры от удара вылетели из салона, водитель Bolt без прав...

В четверг, 16 декабря, в Харькове произошло дорожно-транспортное происшествие с участием такси. В момент аварии в транспортном средстве находились пассажиры. За рулем авто якобы был иностранец, лишенный водительских прав. Как сообщает Telegram-канал «СТО Харьков», авария произошла на Белгородском шоссе. В результате столкновения с другим авто пассажиры такси вылетели из салона. […]
error: Content is protected !!