Погана погода — єдиний шанс тернопільських таксистів заробити

Із настанням карантину українці стали економніше відноситися до власних коштів. Одними з перших це помітили таксисти. Оскільки, у них відчутно зменшилася кількість викликів за день.

Здавалося б, що служби таксі, навпаки, мали б «вигравати» від того, що у місті припинено роботу громадського транспорту, але не все так просто. Із введенням обмежень ситуація для таксистів змінилася у гірший бік.

Для багатьох головним «піком» для таксування був вечірній час — період повернення додому працюючих, час нічних клубів, час свят, час прогулянок. Зараз же це відійшло на задній план: люди вдома, клуби закриті, під час свят уже слід уникати великого скупчення людей, а прогулянки уже не ті, що були раніше. Але роботи, як такої, немає і вдень.

Тернополяни почали більше часу проводити на свіжому повітрі, тому свої маршрути вони долають або пішки, або на велосипеді, в кращому випадку — на власному авто.

«Нас рятує лише погана погода, бо, інколи, не дуже є бажання кудись іти, коли за вікном дощ і сиро, а все одно потрібно добратися до якогось місця. У такому випадку, в нас кількість замовлень збільшується, але це навіть не йде в порівняння з тим, що було,» — говорить таксист Віталій.

За словами чоловіка, він навіть задумувався над тим, щоб залишити роботу і присвятити час сім’ї, але щось його зупинило. Він сподівається, що ситуація найближчим часом покращиться і знов повернуться ті часи, коли буде багато замовлень і, відповідно, й хороший заробіток.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Полиция не знает ПДД?

Лицензированному перевозчику пассажиров на такси, который двигался по полосе для МТС, наряд полиции пригрозил штрафом. Что это было? 29 мая в Киеве экипаж полиции с гос.номером 1328 начал словесную перепалку с водителем такси. -Вот чего Вы сюда залези? Влезьте в ряд я вас прошу. Я сейчас буду ТУПО на вас […]
error: Content is protected !!