Тернопільських таксистів тестуватимуть на коронавірус

  • Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом прийняв рішення проводити тестування працівників таксі.
  • Проте, тести зроблять лише деяким водіям. Пишіть у коментарях чи потрібно, на вашу думку, тестувати усіх працівників таксі.

— Від завтра ми плануємо проводити швидкі тести водіям такссі, — повідомив під час засідання штабу начальник управління охорони здоров`я Тернопільської міської ради Василь Даньчак.

— Окрім того повторно водіям комунального пранспорту та кондукторам та працівникам дитячо-юнацької спортивної школи.

Також Василь Даньчак зазначив, що сьогодні, 27 травня, тестування завершують працівникам міських садочків. За результатами жодного випадку коронавірусу не виявили. За весь час швидкими тестами протестували близько 2 тисяч працівників ДНЗ. Тестували працівників експрес-тестами. надалі ж розглядають можливість переходу на тести ІФА.

Тестуватимуть не всіх

У Тернопільські міській раді уточнюють: тестуватимуть лише тих водіїв, які здійснювали нічні чергування із підвозу медиків у період напруженої епідситуації.

-Управління транспортних мереж та зв’язку взяли перелік осіб служб таксі, які здійснювали нічні чергування по підвозу медиків у період напруженої епідситуації і передало ці списки для проходження тестування медикам. , повідомляють у прес службі міськради. — І далі лікарі вже проведуть їм тестування відповідно до списків.

Таксистів поки що не повідомили

— Я поки не знаю про це рішення, — каже водій таксі пан Володимир. — Але, як на мене, це вдале рішення. Бо ми постійно були в зоні ризику. Я думаю, що тесувати мають усіх такситів, адже незрозуміло кого ми могли підвозити за цей час. Із клієнтами ми довго знаходимось в одному закритому місці і це наражає нас на небезпеку, навіть якщо дотримуватись заходів захисту. Я сам хотів би пройти тест.

Журналісти «20 хвилин» запитали у одного із власників найбільших тернопільських служб таксі чи знає він про таке рішення. Він каже, що наразі їх не повідомляли. Коментарі інших служб наразі очікуємо.

Джерело


Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

З 1 ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮЮТЬ КАМЕРИ АВТОМАТИЧНОЇ ФІКСАЦІЇ ПОРУШЕНЬ ПДР: ЯК ОТРИМАТИ, ЗАПЛАТИТИ ЧИ ОСКАРЖИТИ ШТРАФ

З 1 червня в Україні запрацюють перші камери автоматичної фото-і відеофіксації порушень правил дорожнього руху – спершу у Києва та Київської області. Про це повідомив у Facebook заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. За його словами, перші 50 камер встановлено в Києві та на автомагістралях Київської області в місцях концентрації ДТП […]
error: Content is protected !!