Несанкційована реклама — адмінвідділ оштрафує службу таксі

Одна зі служб таксі вдалась до агресивного рекламного методу — на зупинках та фасадах будинків з’явились банери з інформацією про фірму. Даний випадок на контролі в адміністративному відділі виконкому

В коментарі редакції секретар міської ради Олексій Холод повідомив про запущену процедуру з притягнення до відповідальності ініціаторів подібного маркетингового рішення.

Вчора адміністративний відділ отримав завдання провести роз’яснювальну роботу з адміністрацією служби таксі про недопустимість розповсюдження своєї реклами на об’єктах міського благоустрою. Фахівці адмінвідділу намагатимуться зобов’язати фірму власними силами ліквідувати рекламні постери по всьому місту. По факту правопорушення буде складено адміністративний прокол, — прокоментував Олексій Холод.

Обсяг штрафних санкцій буде визначено на одному з засідань адміністративної комісії. Як правило, при визначенні суми штрафу, враховується реакція відповідача на протокол — ліквідовано правопорушення чи ні.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Bolt загремел в скандал из-за таксиста вора

Служба такси Bolt угодила в скандал из-за водителя, который украл личные вещи женщины, не доставив их по месту назначения. Об инциденте сообщил пользователь Facebook Макс Бартюк в среду, 17 июня. Он рассказал, что воспользовался сервисом доставки Delivery и передал своей коллеге Ирине Лабунской рабочий ноутбук, небольшую сумму денег, документы и […]
error: Content is protected !!