На Київщині водій bolt вимагав у пасажирки інтим за повернення…

Водій таксі вимагав у пасажирки статевий акт за повернення навушника. Це сталося, коли жінка написала водію з проханням повернути загублену річ. У мережі показали скріни переписки з водієм таксі, де можна побачити, як він спілкувався з клієнткою. Про це стало відомо з публікації в соціальній мережі.

Автор публікації Дмитро розповів, що історія сталася з його знайомою. Ім’я жінки не називають в соцмережі, щоб зберегти конфіденційність. За словами Дмитра, жінка 14 червня на таксі їхала з Бучі до іншого населеного пункту. Під час поїздки вона загубила свій навушник і вирішила написати водію щодо цього. Водій згодом підтвердив, що загублена річ пасажирки все ж таки в машині. Згодом коли жінка попросила повернути їй навушник, водій почав вимагати статевий акт у якості подяки. Чоловік запропонував клієнтці “провести час наодинці” та радив їй “випити для хоробрості”. Згодом про це клієнтка та її знайомі повідомили службі підтримки Bolt (якраз за допомогою цієї служби викликали водія).

Те, що ця людина має бути як мінімум звільнена з роботи у таксі – це очевидна річ, але, на жаль, не така очевидна для представників служби підтримки “Bolt”. Після двох днів спроб поговорити хоча б з кимось – ми отримали у відповідь два дні очікування і маркування шантажу з відтінками сексуального насильства як “неприємної ситуації”, – написав автор публікації.

Як відреагувала компанія?

Згодом користувачі соцмережі стали активно поширювати цю публікацію про водія. Після цього амбасадор компанії “Bolt” Євген Янович вирішив напряму зв’язатися з представниками служби таксі. Це виявилося доволі результативно: тепер справою будуть займатися, а цей водій працювати в службі більше не зможе.

“Проблема вже вирішується. В сторіз виставив перші результати. Водій довічно заблокований, Bolt готові співпрацювати з поліцією по цій ситуації”. – повідомив Євген. 

Слід також зауважити, що цей інцидент не демонструє негативну ситуацію саме в “Bolt”, адже чимало водіїв одночасно використовують застосунки одразу кількох служб. Тож, цілком можливо, що цей водій міг би так себе поводити і в інших замовленнях на інших службах.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

У Харкові водій Bolt образив пасажирку через мову...

У Харкові таксист вступив у суперечку з україномовною пасажиркою. Він заявив їй, що “Харків – російськомовне місто”, що він усе життя розмовляв російською і слухав російську музику і не збирається змінювати своїх звичок, натомість україномовним слід “їхати на западенщину, чи де там балакають на задр*ченій мові”. Також, на думку харківського […]