Львівського таксиста оштрафували на 40,8 тис. грн за їзду без прав

Галицький районний суд Львова визнав винним у керуванні авто без посвідчення водія громадянина Судану Хамада Ломчана. Чоловік працює таксистом у Львові та не вперше сідає за кермо без документів. Його оштрафували на 40,8 тис. грн.

Як вказано у постанові суду, 8 грудня Хамада Ломчана зупинили за кермом авто Škoda Roomster на вул. Івана Франка. Під час перевірки з’ясувалось, що у водія немає водійських прав і він не вперше протягом року сідає за кермо без документів. У жовтні його уже оштрафували за їзду без прав на 3400 грн.

Хамад Ломчан не прийшов на судове засідання. У постанові суду вказано, що Хамад Ломчан є громадянином Судану, він працює у Львові водієм таксі.

Дослідивши матеріали справи, суддя Віталій Радченко визнав його винним у керуванні авто без відповідних документів та оштрафував на 40,8 тис. грн з позбавленням права керувати транспортними засобами п’ять років. На постанову ще може бути подана апеляція.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Водій Bolt нахамив пасажиру у Львові

На сторінці сервісу таксі Bolt у Facebook пасажир розповів про неприємну ситуацію, яка склалась у нього з водієм таксі Bolt у Львові. У відповідь компанія порекомендувала повідомляти про такі ситуації через службу підтримки у додатку. “Сервіс добрий, однак водії бувають страшними хамами. Львів. Ожеледиця. Викликаю Комфорт: приїжджає на маленькій Skoda […]