Водій Bolt нахамив пасажиру у Львові

На сторінці сервісу таксі Bolt у Facebook пасажир розповів про неприємну ситуацію, яка склалась у нього з водієм таксі Bolt у Львові. У відповідь компанія порекомендувала повідомляти про такі ситуації через службу підтримки у додатку.

“Сервіс добрий, однак водії бувають страшними хамами. Львів. Ожеледиця. Викликаю Комфорт: приїжджає на маленькій Skoda Fabia водій Андрій. Мало того що приїхав не за адресою, так після того як його попросили все ж таки під’їхати на адресу, що у замовленні був страшенно не задоволений, що йому зробили зауваження. Кричав що “на своєму органі” він крутив ті відгуки і що йому ця робота до одного місця. Чому такі відверто агресивні, невиховані, випадкові люди працюють у вас?”, – написав пасажир та попросив моральної компенсації.

У відповідь представник сервісу Bolt перепросив за завдані незручності та запропонував повідомити про ситуацію, що склалася, службу підтримки Bolt через додаток з розділу “Підтримка” або ж на пошту ukraine@bolt.eu. Компанія перевірить деталі замовлення та вживе заходів задля уникнення повторення подібного у майбутньому. 

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

За систематичну їзду під наркотиками у водія Uber\Bolt конфіскували авто

Галицький районний суд Львова конфіскував авто у львівського таксиста Максима Лелика, який систематично їздить за кермом під наркотиками. Його також оштрафували на 51 тис. грн та позбавили водійських прав на 10 років. Як вказано у постанові суду, наприкінці травня 2022 року Максима Лелика зупинили на перехресті вул. Вороного та Руданського за […]