Хто ці люди, до яких ми сідаємо в авто? Киянка зіткнулася з ганебною поведінкою таксистів двічі за день

У Києві популярні служби таксі не приїздять вчасно на виклик, а в разі нарікань – таксисти “обливають брудом”. Також, як виявилося, набирають на роботу без співбесід, лише за “копією паспорта”.

Про все це написала одна з киянок у соцмережі Facebook.

Вона описала, з чим довелося зіткнутися, користуючись послугами таксі. За день вона двічі викликала таксі. Одне довго не могло приїхати, водій не відповідав, а у підсумку він скасував замовлення. На нарікання клієнтки – почав погрожувати.

“Стрес який я сьогодні пережила не побажаю нікому. Я замовила таксі і чекала його біля лікарні. Дивлюся на карту у додатку водій не рухається і стоїть на місці. Я набираю його разів 5, у відповідь: абонент розмовляє… Закінчується очікування і набирає він мене. Я запитую, де він є і як так, що я не можу додзвонитися, а натомість вже і очікування закінчилося. Він починає тупо на мене орати, щоб я скасовувала замовлення оскільки у нього проблеми з попереднім замовленням і йому однаково, що я кажу. Після він мене набирає і починає мені погрожувати. Що він зараз прийде і розповідає, що він зі мною зробить… і що він бажає, щоб зі мною зробили. Таких слів і такого бруду, я в житті не чула”, – написала вона.

У службі таксі пообіцяли компенсацію у 100 гривень та “провести” розмову з таксистом.

Оскільки жінка так і не дісталася місця призначення, викликала ще одне таксі. Коли майже доїхали, виявилося, що їй треба заплатити більше на 35 гривень, ніж вказано у повідомленні. Почалася суперечка, водій сказав, що не випустить, поки не отримає озвучену суму. Коли попросила зв’язатися з оператором, виявилося, що він “не має контактів”.

“Я запитую: а як ви працюєте? Він відповідає: я підпрацьовую, копію паспорта надіслав і все, беру замовлення. Ви уявіть без перевірок, без співбесід! Хто ці люди, до яких ми сідаємо в авто?”, – задається питанням вона.

Водій випустив, коли сказала, що викличе поліцю. Наостанок він порадив пасажирці “їздити на маршрутках і тролейбусах, якщо немає грошей”.

“Такі вчинки мають бути покарані! Тим більше під час воєнного стану. Це не перший випадок зі службами таксі. Але нічого не змінюється. Мають бути проведені перевірки і людина, яка замовляє авто має бути впевнена, що її везе адекватний і досвідчений водій. Мені гидко і страшно усвідомлювати, що гинуть найкращі, а ось ці піднімачі економіки в тилу залишаються”, – додала вона.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Забули речі в Uklon? Попрощайтесь з ними

Користувач фейсбук Віталій, у спільноті водіїв, опублікував скріншот переписки з службою підтримки Uklon. На запитання, що робити з речами які забули пасажири у авто після поїздки, відповідь трохи шокує, хоча і не дивує. Речі можна викинути, або робити з ними що захоче водій, бо це “не стосується регламенту компанії“. Ось […]