Забули речі в Uklon? Попрощайтесь з ними

Користувач фейсбук Віталій, у спільноті водіїв, опублікував скріншот переписки з службою підтримки Uklon. На запитання, що робити з речами які забули пасажири у авто після поїздки, відповідь трохи шокує, хоча і не дивує.

Речі можна викинути, або робити з ними що захоче водій, бо це «не стосується регламенту компанії«. Ось така турбота про клієнта від відомого бренду Uklon.

Хочемо нагади пасажирам які користуються агрегаторами Uber, Bolt, Uklon і т.д., користуватські угоди, які часто просто не читають, перед тим як почати користуватись додатками.

Bolt

Uber

Uklon

Тому не потрібно дивуватись коли ви забули речі, а вони просто зникли, коли з вами щось станеться, чи сталось ДТП, ніхто і нізащо не буде нести відповідальності. Агрегатори завжди скажуть, що ви погодились з умовами, а вони лише посередники, тому за водія чи авто теж не відповідають.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Варшаві українку зґвалтував таксист служби Bolt: його взяли під варту

У столиці Польщі українка заявила в поліцію про зґвалтування. Це сталося у салоні таксі. Автомобіль вона викликала за популярним додатком Bolt. За кермом був громадянин Туркменістану. Про це повідомляє польський телеканал TVN.  Як з’ясував кореспондент Томаш Зелінський, у ніч з неділі на понеділок дівчина замовила таксі до одного з готелів середмістя Варшави. […]