Катерина Репяхова поділилася вечірньою неприємною історією з Uklon

Жінка розповіла про неприємну ситуацію з популярним сервісом таксі. Забули про те, що за вікном війна.

Дружина відомого українського артиста Віктора Павлика Катерина Репяхова поділилася вечірньою неприємною історією, що сталася з нею та її співробітницею.

Нові stories були опубліковані на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно дівчина показує деякі моменти зі свого життя.

Нещодавно Катерина Репяхова відкрила свій магазин дитячого одягу та аксесуарів, і щільно зайнялася веденням бізнесу під час війни.

Замовлень досить багато, і вони не встигли з командою надіслати термінову посилку покупцю, тому довелося викручуватись.

Покупець із Києва. Викликаємо Uklon щоб терміново доставити замовлення. Ця послуга коштує 320 гривень, але не про це. — Катерина Репяхова

Її помічниця Соня одразу побігла на пошту, щоб забрати не відправлену посилку, та хотіла відправити все на таксі.

При цьому у Києві великі проблеми зі зв’язком, і водія зайти було дуже складно. Майже неможливо.

У результаті Соня знаходить водія. Але треба заплатити за простій. Мені дзвонить Uklon, і каже ви маєте ще 60 гривень. Я говорю, у такий час брати за простий? Оскільки не було зв’язку, ми шукали водія навколо будинку.

Оператор одразу почав шукати виправдання, мовляв, час звичайний, а водій не винен, що у них немає зв’язку. Після цього дівчина вирішила назавжди відмовитись від послуг таксі Uklon.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Правоохоронці викрили групу, яка проконвертувала 50 мільйонів через столичну службу таксі

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Києві та Київській області викрили групу осіб, які незаконно конвертували кошти через одну зі служб таксі, що функціонують у столиці. Про це повідомляє пресслужба БЕБ. Зазначається, що згадані особи створили групу підприємств, на які оформлювали лізинг транспортних засобів та передавали їх у користування […]
error: Content is protected !!