АНОНС МИРНОЙ АКЦИИ (НЕ ПОЛИТИЧЕСКОЙ)

4 февраля в  зале УНИАН состоялась пресс-конференция реальных участников отечественного рынка такси. Основной обсуждаемой темой стала бездеятельность властей всех уровней в деле реформирования таксомоторной отрасли.

Информационный материал о пресс-конференции будет размещён на страницах «ТАКСОПОРТА» в ближайшее время.

АНОНС
МИРНОЇ АКЦІЇ
(НЕ ПОЛІТИЧНОЇ)

Шановні представники ЗМІ, громадськість, Кияни, таксисти!

   25 лютого 2016 року у четвер, о 9:30 за адресою: м.  Київ, вул. Хрещатик, 36, біля приміщення Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації ЗАПРОШУЄМО на мирну не політичну акцію: «UBERна змова Кличка: таксі по ціні життя пасажира?»

 Мета: Публічне  озвучення вимог таксистів до Київського міського голови  Віталія Кличко, київської влади, оголошення національної мобілізації перевізників на таксі та графіку мирних масових акцій протесту для захисту прав та інтересів  таксистів від можливої «UBERної змови Кличка?».

Кількість оголошених  осіб:    до 500 осіб.

Засоби: агітаційні матеріали — листівки, прапори, прапорці, гучномовці  та вся інша технічна та інформаційна техніка, необхідна для проведення акції.

Форма проведення:  мирна,  не політичнаакція.

Додаток:  Офіційно зареєстровані заяви про проведення мирної не політичної акції.

ПРИ ЦЬОМУ НА ПЕРЕД ПРИНОСИМО СВОЇ ВИБАЧЕННЯ КИЯНАМ ЗА МОЖЛИВІ ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ, ОСКІЛЬКИ МЕТА ЦІЄЇ МИРНОЇ, НЕ ПОЛІТИЧНОЇ АКЦІЇ В ТОМУ ЧИСЛІ Є ЗАХИСТ КИЯН ЯК ПАСАЖИРІВ ТАКСІ, А ТАКОЖ ДУЖЕ ПРОСИМО УТРИМАТИСЬ ВІД БУДЬ–ЯКИХ ПРОТИПРАВНИХ ТА НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Офіційна заява київських таксистів

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА Київські таксисти різко засуджують провокації на Хрещатику! Всеукраїнська громадська організація «Українська таксомоторна асоціація» разом з Професійною спілкою таксистів України та іншими представниками перевізників на таксі провели офіційно зареєстровану мирну, не політичну, акцію біля стін Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради.Оскільки про мирну, не політичну, акцію таксистів […]
error: Content is protected !!