Офіційна заява київських таксистів

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА

Київські таксисти різко засуджують провокації на Хрещатику!

Всеукраїнська громадська організація «Українська таксомоторна асоціація» разом з Професійною спілкою таксистів України та іншими представниками перевізників на таксі провели офіційно зареєстровану мирну, не політичну, акцію біля стін Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради.
Оскільки про мирну, не політичну, акцію таксистів було заявлено напередодні, нам дуже прикро, що мирним протестом скористалися політичні сили і інші протиправно та неправомірно налаштовані особи.

Нами, напередодні нашої мирної не політичної акції, було офіційно заявлено на пресс – конференції в УНІАН, в ЗМІ та навіть у прямому ефірі на радіо Голос Столиці про заклики до киян з вибаченнями щодо можливих тимчасових незручностей та проханням підтримати виключно мирний не політичний протест таксистів.

Ми через ЗМІ та київські служби таксі попросили київських таксистів підтримати нашу мирну не політичну акцію біля Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради, ми просили таксистів не зупиняючись на Хрещатику, не створюючи будь – яких перешкод руху автотранспорту просто з 9:30 до 10:00 проїхатись по вул. Хрещатик посигналивши біля КМДА, щоб звернути увагу київської влади на вимоги простих киян.

Будь-які інциденти, протиправні та неправомірні дії таксисти різко засуджують і напередодні просили утриматися від такого та забезпечити законність, порядок і спокій в місті Києві.

Обсуждение этой темы на форуме

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

UBERный сговор Кличко: такси по цене жизни пассажира?

24 февраля в  зале УНИАН состоялась пресс-конференция реальных участников отечественного рынка такси. Основной обсуждаемой темой стала бездеятельность властей всех уровней в деле реформирования таксомоторной отрасли. Многолетнее игнорирование проблем перевозчиков, два года постреволюционных ожиданий положительных изменений заканчиваются ничем. Профильное министерство демонстрирует полную неспособность навести порядок, Верховная Рада занята подковёрной политической вознёй, а […]