Звернення до автоперевізників від АВПАУ

 Шановні перевізники! Хочу привітати всіх з нашим новим успіхом і маленькою перемогою. 11 лютого на сесії Верховної Ради було розглянуто законопроекти відносно спрощенної системи оподаткування. З трьох законопроектів  необхідну кількість голосів для прийняття в першому читанні ( 237) набрав проект закону за № 4549 ( Акімової, Новікова).      Згідно ст.1 даного Закону:
Установити, що на період виходу економіки України зі стану фінансової кризи Указ Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» (Офіційний вісник України, 1998 р., N 27, ст. 975; 1999 р., N 26, ст. 1230) застосовуються з урахуванням таких особливостей:

     1. До закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи забороняється:
1) збільшення ставок єдиного податку, визначених на 1 січня 2009 року  відповідно до Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва”;
2) обмеження кола суб’єктів малого підприємництва, на яких поширюється спрощена система оподаткування, обліку та звітності;
3) встановлення обов’язку сплати суб’єктами малого підприємництва, які сплачують єдиний податок, інших податків і зборів (обов’язкових платежів);
4) зміну механізму справляння єдиного податку, встановленого Указом Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва”.

     2. До закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи на фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування (єдиний податок), та членів сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні такими суб’єктами підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, не поширюється обов’язок сплати страхових внесків в порядку, визначеному Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

посилання на першоджерело

     Отже, ми отримали невеликий проміжок часу щоб спільними зусиллями розробити та затвердити  Закон України «Про спрощену систему оподаткування…»  в такому вигляді, який влаштовує  авто перевізників, адже згідно ст.2 даного Закону: закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи визначається рішенням Верховної Ради України за поданням Кабінету Міністрів України.

     З своє сторони ми надамо Вам для розгляду запропонований нами законопроект і ви зможете висловити та надіслати свої пропозиції за адресою:  79005 м.Львів пр. Т.Шевченка 28 , АВПАУ email: avpau@ i.ua.
     Зараз  враховуючи, що мають затвердити бюджет України, відповідно і місцеві бюджети необхідно використати можливість переглянути ставку єдиного податку на місцях ( там де в цьому є необхідність) і ми готові надати посильну допомогу у вирішенні даного питання. Успіху Вам!    

  З повагою
Голова АВПАУ Андрій Корчинський

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Такси в Израиле. Глазами туриста, который в теме :)

Дмитрий Белоусов — для Портала Таксопорт     Осенью, в ноябре, получилось выкроить две недели отпуска и посетить Израиль. Кроме посещения туристических маршрутов, поедания фруктов и купания в море, одним глазом понаблюдал, как работает такси в Израиле – и даже, с десяток раз, воспользовался их услугами. Итак, взгляд потребителя услуг такси, […]
Такси в Израиле
error: Content is protected !!