Жінки для жінок: Bolt у Польщі запускає нову послугу

Нова опція дозволить захистити пасажирок від травматичних ситуацій.

Уже в липні сервіс Bolt у Польщі планує додати нову опцію для пасажирок.

Як пише Gazeta Wyborcza, послуга «Жінки для жінок» дозволяє викликати таксі з водійкою.

В такий спосіб мають намір запобігти зґвалтуванням, від яких, на жаль, досить часто потерпають пасажирки в сусідній країні.

Аналогічні опції запровадили й інші сервіси таксі у Польщі. Служба Free Now запустила послугу Dla niej у березні 2022 року в Труймясті. Згодом така можливість з’явиться у пасажирок і в інших містах країни.

Прикрі ситуації

Лише зараз у Варшаві триває 20 судових справ щодо сексуального насильства в таксі. Журналісти зафіксували цілу «епідемію зґвалтувань» у польській столиці.

Останній випадок трапився 12 червня. Пасажирка Bolt викликала таксі, щоб доїхати додому з вечірки. Дівчина заснула в салоні, а коли отямилась, то одягу нижче пояса на ній не було, а водій-іноземець скористався ситуацією.

Їй вдалося вибратись з горе-таксі та звернутися в поліцію. За кілька днів зловмисника затримали в Ґданську та арештували. Йому загрожує до 8 років ув’язнення.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Як війна змінила сервіси таксі Uklon, Bolt та Uber

Сервіси Uklon та Bolt від початку повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого не припиняли роботу в Україні. Наразі Bolt продовжує працювати у штатному режимі в усіх містах України, де був запущений, повідомив Сергій Павлик, керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні. У переліку із 36 міст крім низки обласних центрів […]