Заказала Uber и попала в ДТП: Девушка чуть не умерла а водитель и Убер «отморозились»

Анастасия Шевченко пишет на своей страничке в Facebook

Ситуація: ніч, кільцева, дощ і ніби нормальний водій #uber на nissan leaf. Мені залишилося 5 хвилин, щоб я потрапила додому, але не тут то було.. Водій пропустив мій поворот на кільцевій і вирішив здати назад при увімкненій аварійці, щоб все не об’їздити. Машин зовсім немає, він помалу здаючи задом доїздить до повороту при цьому пригальмовуючи іі саме в цей момент, саме в той бік де сиджу я в нас врізається машина. Нууу що я можу сказати – нічого. Я напевно більше ніж декілька разів вдарилася головою об вікно і просто відключилася на декілька хвилин. Отямилася з неймовірним головним болем і всим звідти витікаючим. Я Афігєла! Добре, що все обійшлося саме таким чином без серйозних ускладнень (гематоми та струс мозку). Однозначно винні обидва, але постраждала на жаль я.

Бліннн цінуйте життя! Ризикуйте, любіть, мрійте, ніколи ні на кого не ображайтеся та не тримайте зла і насолоджуйтеся кожним днем!

Спустя два дня ее подруга, Наталия Шумак, пишет на Facebook что Uber целиком и полностью «отморозился»

Колеги! Хто контактував із Uber? Подруга потрапила в аварію у таксі, отримала травми, втратила свідомість, із місця ДТП її забрала швидка. Водій таксі тим часом скасував виклик у додатку, компанія відморозилася повністю. Дані про те, чи викликали поліцію на місце і чи відкрите провадження, за яким вона була б визнана потерпілою — відсутні.
Спроби комунікувати з #Uber — марні. Уся доступна комунікація — через додаток. Але скарги через додаток вони ігнорують. Я вирішила втрутитись і надіслати їм журналістський запит. Шукаю куди — контактів керівництва ніде немає. На гарячій лінії кажуть, що вони спілкуються лише з водіями, із журналістами не уповноважені і прес-служби у них буцімто немає, тому порадили їхати в офіс і питати там.
Що за жесть? До них прогрес не дійшов чи вони відморозки повні?
Хто мав досвід? Що порадите робити?

А мы напоминаем что Uber, Bolt, Uklon и т.д. Не такси!!! Никто и никого не контролирует, ни за что не отвечает и не несет ответственности. И каждый раз когда Вы пользуетесь их услугами, Вы соглашаетесь с этим .

Советуем к прочтению:

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

СРАВНЕНИЕ UBER, LIFTAGO И BOLT (Чехия)

Пассажирам сегодня, особенно в Праге, предоставляется выбор из трех пассажирских транспортных услуг. Конечно, кроме классического такси, Вы можете воспользоваться и услугами компаний, специализирующихся на поездках из/ в аэропорт. Мы подготовили для Вас простое сравнение для Uber (в частности, UberPOP), Liftago и Bolt. Вначале мы сделаем краткий обзор всех услуг; они […]
error: Content is protected !!