Водій Uber напав на пасажира (Відео)

Володимир Орр на своїй сторінці у facebook повідомляє, що на його друга напав водій Uber.

На мого друга іноземця вчора у сервісі таксі Uber напав таксист. Опис того, що трапилося від першої особи постраждалого:

«Я замовив таксі з мого місцезнаходження до метро Харківська о 5:58 ранку.

Приїхало авто Peugeot 301 з номером АА2133РР. Водій на ім’я Миколай. За тарифом було 99.94 грн, у мене було лише 95 грн тому я сказав водію, що мені потрібно зняти гроші в банкоматі. На це Миколай відповів, що на шляху банкоматів не буде, тож коли ми приїхали я сказав йому знов, що мені треба підійти до банкомату на Харківській та зняти гроші в банкоматі, щоб йому заплатити. Це все, що я сказав перш ніж він вийшов з машини та відкрив задні двері.

Далі все на відео. Він питав з мене гроші, а я пояснював йому, що мені потрібно їх зняти, щоб заплатити йому. Водій Миколай запропонував викликати поліцію, що було дивним для мене і я погодився, бо якщо він не може пустити мене зняти гроші в банкоматі то хай викличе поліцію або її викличу я сам. Зненацька він ударив мене в обличчя та залив моє обличчя з перцевого балончика. Він набризкав ще більше і закрив мене у автівці.

Він продовжував називати мене нігером, козлом, під**ом, чорним тощо. У мене сильно боліли очі та шкіра, я не міг протистояти і не збирався, бо я пояснював йому, що маю зняти гроші…

Для підтвердження всього сказаного у мене є відео. Коли мені вдалося вийти з машини я почав кликати на допомогу і підійшли мої знайомі, з якими я мав зустрітися, та заплатили гроші, яких не вистачало. Але навіть після цього Миколай продовжував свої погрози зарізати мене.»Буду вдячний за буд-яку інформацію стосовно особи водія тощо, а також за репости та додатковий розголос.

Також нагадуємо:

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Лобовое ДТП с Uber (Видео)

Лобовое столкновение произошло на трассе от площади Шевченко в сторону Новых Петровцов. Видимо, оба решили поехать по выделенной полосе, которая находится посредине.
error: Content is protected !!