ВГО «УТМА» позитивно оцінює перші кроки нового керівництва Мінінфраструктури та Укртрансінспекції

УТМА

Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» Андрій Антонюк звернувся з листом до Міністра Інфраструктури України Максима Бурбака щодо нагальної необхідності легалізації ринку таксі в Україні.

«Станом на 01.06.2014 р. у сфері легкових автомобільних перевезень близько 95 % учасників таксомоторного ринку країни знаходяться в тіні, так як здійснюють перевезення пасажирів без дотримання вимог чинного законодавства України. При цьому оборот тіньового ринку легкових автомобільних перевезень в масштабах країни складає більше 20 млрд. грн. на рік.

Зважаючи на те, що сфера таксомоторних перевезень в місті Києві та Україні набула дуже небезпечних обсягів, як для життя та здоров’я громадян (небезпечний технічний стан автомобілів, непрофесійність водіїв), так і для держави — збільшення нелегальних перевізників та посередників, які порушують елементарні правила безпеки перевезень, ігнорують права пасажирів, не сплачують податки, що призводить до суттєвих втрат бюджету України у розмірі понад 1,5 млрд. гривень щорічно, створюють недобросовісне неконкурентне середовище по відношенню до легальних та сумлінних перевізників.

В інтересах забезпечення безпеки пасажирів та захисту прав споживачів послуги, вже протягом багатьох років виникла гостра необхідність державного регулювання ринку перевезень на таксі в Україні та контролю за діяльністю нелегалів.

ВГО «УТМА» та переважна більшість легальних перевізників на таксі позитивно сприйняла ініціативу Управління Укртрансінспекції у м. Києві щодо проведення регулярних зустрічей столичних перевізників на таксі та керівництва Управління Укртрансінспекції у м. Києві і посилення державного контролю за порушниками законодавства у сфері таксомоторних перевезень.

Уже протягом двох тижнів працівники столичного територіального органу Укртрансінспекції спільно з представниками ДАІ у м. Києві успішно проводять рейдові перевірки перевізників на таксі в районі Центрального залізничного вокзалу, аеропортів.

Ми вітаємо перші кроки нового керівництва Мінінфраструктури та Укртрансінспекції щодо легалізації ринку таксі у м. Києві та звертаємося до Вас з пропозицією поширити на інші регіони України ефективну практику проведення спільних нарад перевізників на таксі та представників Укртрансінспекції і здійснення рейдових перевірок перевізників на таксі працівниками Укртрансінспекції та Державної автомобільної інспекції з метою подальшої легалізації ринку таксі в Україні та виявлення недобросовісних перевізників, які здійснюють свою діяльність нелегально» — йдеться в листі Голови правління ВГО «УТМА» Андрія Антонюка.

ВГО УТМА

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Перевозчики на такси сорвали коррупционные планы руководства ГП «Международный аэропорт« Борисполь»

Руководство государственного предприятия «Международный аэропорт » Борисполь «» 1 июля 2014г. в конференц-зале гостиницы «Борисполь» пыталось провести конкурс на право заключения договора аренды индивидуально определенного (движущегося) имущества, автомобилей Hyundai Sonata (60 единиц). Однако, с целью недопущения совершения коррупционных действий руководством ГП «Международный аэропорт » Борисполь «», легальные перевозчики на такси и представители […]
УТМА
error: Content is protected !!