В Єгипті всі автомобілі переведуть на ГБО

Уряд не видаватиме ліцензій на будь-які нові автомобілі, якщо вони не працюватимуть на природному газі.

Про це заявив президент Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі під час відкриття ряду національних проектів минулого тижня. Рішення стосується будь-якого автомобіля – мікроавтобуса, приватного транспорту засіб чи таксі.

“Запропонований регламент допоможе зберегти довкілля, природні ресурси держави та життя громадян”, – повідомляє уряд Єгипту.

Президент аль-Сісі підкреслив, що перехід на природний газ (метан) допоможе зняти тягар, який покладається на громадян через високі ціни на бензин, зменшивши рахунки за пальне вдвічі.

Власники автомобілів, які працюють на природному газі, отримуватимуть державні гранти на придбання автомобіля з мінімальною можливою вартістю. Керівництво країни також закликало банки надавати фінансування з меншими відсотками до п’яти років, щоб допомогти клієнтам покрити витрати для переходу на природний газ.

Основна вимога, яка передбачає допомогу держави при переведенні авто на природний газ, полягає в тому, щоб транспортний засіб вироблявся в країні та був оснащений для роботи на газу.

Переведення одного мільйона транспортних засобів в Єгипті на природний газ обійдеться у 500,3 мільйона доларів, заявив Аль-Сісі.

Джерело


Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

В Киеве Bolt совершил ДТП пролетая на красный (Видео)

В Киеве на площади Победы водитель Bolt решил проскочить на красный, но совершил ДТП с автомобилем Honda.
error: Content is protected !!