«Укрпатент» видав свідоцтво компанії Didi

В Україні працюватиме Китайська служба таксі. Відповідне свідоцтво китайської компанії Didi видав «Укрпатент». Про це повідомляє UBR.ua.

Компанія зареєструвала однойменну торгову марку в Україні.

DiDi в Україні планує надавати послуги таксі та прокату автомобілів. Також компанія планує працювати над створенням програм для комп’ютерів і мобільних телефонів, навігації для транспортних засобів. Ще одним напрямком в роботі компанії буде IT-сегмент-забезпечення пошуковими засобами для інтернету, копіювання і зберігання даних.

Очікувана дата закінчення терміну дії реєстрації — 30 червня 2030 року.

Перші заявки на реєстрацію цієї ТМ були подані ще в березні-червні 2020 року. Але їх не реєстрували.

Що відомо про китайську компанію:

Китайська компанія заснована у 2012 році. Сервісами DiDi користуються більш ніж 450 млн користувачів як в Китаї, так і за межами країни.

Замовлення таксі відбувається через Мобільний додаток.

У 2016 році DiDi придбала Uber China та отримала частку в Uber.

У 2017-му компанія приступила до розробки англійської версії своїх додатків і сервісів з планами розширення по всьому світу.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Bolt почав працювати в Миколаєві

Провідна європейська платформа Bolt розширює географію своєї присутності в Україні. Так, Миколаїв став 24-м українським містом, де вже доступні швидкі та комфортні поїздки Bolt. Сервіси райд-хейлінґу продовжують змінювати звичні моделі поведінки жителів міст у всьому світі. Автори дослідження припускають, що активне використання послуги замовлення поїздок може знизити попит на місця для паркування […]
error: Content is protected !!