Uklon звернувся до правоохоронних органів з приводу «дезінформаційної атаки» з боку телеграм-каналу «Джокер»

Український сервіс таксі Uklon звернувся до прокуратури та Бюро економічної безпеки з приводу «дезінформаційної атаки» на компанію з боку анонімного телеграм-каналу «Джокер». Про це повідомив CEO Uklon Сергій Гришков на своїй сторінці у фейсбуку.

Протягом останніх кількох тижнів на телеграм-каналі «Джокер» регулярно з’являються дописи зі звинуваченнями Uklon в ухиленні від сплати податків, необґрунтованих цінах, роботі в комендантську годину, а також у співпраці з платіжною платформою Fondy, діяльність якої нібито пов’язана з РФ, зазначив Гришков. Висуваючи ці та інші звинувачення сервісу таксі, анонімний адміністратор телеграм-каналу «Джокер» закликає правоохоронні органи звернути увагу на діяльність компанії.

«Ми довго ігнорували дезінформаційну атаку, але ця чорна кампанія перейшла межі і перетворилася на справжній цифровий тероризм. Усе, що пише канал “Джокер”, — маніпуляція і неправда, і ми будемо захищати свою репутацію у правовому полі», — написав CEO Uklon.

Інший представник керівництва компанії — Procurement Manager Uklon Олександр Чумак — назвав дії телеграм-каналу «грою на користь ворога». За його словами, Uklon — не перший український бізнес, на який здійснюють подібні атаки, намагаючись підірвати довіру і зіпсувати репутацію. 

«На такі інформаційні атаки не можна заплющувати очі, толерувати чи, тим паче, відкупатися від них. Вони руйнують українським бізнес. І цьому треба протидіяти», — написав Чумак у фейсбуку. 

Пресслужба Uklon у своєму повідомленні відповіла на закиди «Джокер» щодо роботи в комендантську годину та формування ціни. 

В компанії зазначили, що формування тарифів на поїздки відбувається з використанням штучного інтелекту й алгоритмів, які аналізують попит і пропозицію в реальному часі. «Щоб стабілізувати ціну в пікові години й дати людям вибір, ми створили функцію регулювання ціни в менший бік — ви можете платити менше, проте доведеться почекати», — пояснили в Uklon.

«Детектор медіа» звернувся до пресслужби Uklon з проханням надати більш детальний коментар щодо конфлікту і, отримавши його, повідомить про реакцію на звернення компанії правоохоронних органів.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uklon припиняє роботу під час комендантської години

Український сервіс таксі Uklon припинить працювати під час комендантської години. Зміни у роботі таксі пов’язані зі зверненням київських правоохоронців, повідомив генеральний директор компанії Сергій Гришков у четвер, 14 березня. За словами гендиректора Uklon, сервіс таксі працює виключно у правовому полі України. Через запит правоохоронців у Києві сервіс припинить роботу під […]