МОЗ та Uklon пропонують промокоди на поїздки вакцинованим від COVID-19

Компанія Uklon та МОЗ запустили спільну ініціативу, щоб заохотити українців пройти вакцинацію від COVID-19. Тим, хто зробить щеплення принаймні першою дозою антіковідної вакцини, Uklon даруватиме -50% на три поїздки.

Скористатися пропозицією можна у всіх 27 містах, де присутній сервіс. Для того, щоб отримати знижку на поїздки, необхідно:

  • завантажити додаток Uklon і зареєструватися;
  • зісканувати з плаката в центрах і пунктах вакцинації QR-код;
  • авторизуватися в чат-боті через месенджер Telegram.

Після цього знижка автоматично нараховується в мобільному додатку, вводити вручну промокод не потрібно.

“Ми вдячні бізнесу за те, що вони долучилися до популяризації вакцинації від COVID-19. У всіх прогресивних країнах соціально відповідальний бізнес висловлює свою підтримку та наголошує на важливості щеплень. Адже зараз йдеться про збереження життя та здоров’я, як персоналу, так і клієнтів. І тільки спільними зусиллями ми всі зможемо повернутись до нормального життя”, – сказав Ігор Кузін, заступник міністра – головний державний санітарний лікар України.

Ініціатива діє до 31 жовтня 2021 р. 

«Це вже не перша наша ініціатива спрямована на захист громадського здоров’я. Раніше разом з Helsi.me ми відкривали консолідований запис на вакцинацію для всіх драйверів, які співпрацюють з нами. А в локдаун допомагали з логістикою медикам і онкопацієнтам. Завжди раді об’єднати зусилля з колегами і партнерами, тому що віримо, що так ми здатні подолати ковід ще швидше», — розповів Сергій Смусь, співзасновник і COO компанії Uklon.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

В Кременчуге Водитель Ontaxi заблокировал “скорую”, а потом поехал за ней в больницу, чтобы напасть на водителя

Случай произошел в Кременчуге 16 сентября, однако известно о нем стало только сейчас благодаря публикации видео в соцсетях. “Скорая” прибыла на вызов на пер. Героев Бреста и забрала пациента в тяжелом состоянии. Однако выезд со двора перекрыл автомобиль “ОнТакси” AX2738IM. По скольку каждая секунда была на счету, между водителями “скорой” […]
error: Content is protected !!