Uber запустив в Києві сервіс доставки посилок.

Функція Uber Connect з’явиться у застосунку користувачів як нова опція в меню вибору поїздки.

Сервіс із замовлення таксі Uber запускає у Києві послугу з доставки посилок у межах міста Uber Connect, повідомила ЦТС.

Функція з’явиться у застосунку Uber користувачів як нова опція в меню вибору поїздки. Подібно поїздкам за запитом, відправники зможуть продовжувати відслідковувати процес доставки до моменту отримання, в дорозі та при відправленні, а також поділитися статусом доставки з адресатом посилки. Вартість розраховується на основі найточнішої оцінки часу та відстані, яка застосовується до маршруту.

Посилка повинна бути не більшою 20 кілограмів, її вартість — не перевищувати 3250 гривень. Вона має бути надійно упакована та готова для передачі на вулиці.

Голова з розвитку Uber у Центральній і Східній Європі Георгій Соколянський пояснив, що під час кризи компанія шукала нові способи, за допомогою яких платформа могла б допомогти в переміщенні необхідних товарів для підприємств і споживачів, одночасно надаючи нові можливості заробітку для водіїв.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Апелляционный суд снял запрет на доступ к приложению Uber в Турции

Как сообщает издание Daily Sabah, апелляционный суд Турции постановил снять блокировку доступа к мобильному приложению Uber в Турции, что позволило ему вести бизнес совместно с желтыми такси. В заявлении говорится, что решение было принято сегодня, и что апелляционный суд отменил первоначальное решение суда, запрещавшее доступ к услугам Uber в Турции, сочтя это […]
error: Content is protected !!