Uber заплатить понад мільйон доларів сліпій клієнтці за те …

Uber заплатить понад мільйон доларів сліпій клієнтці за те, що водії 14 разів відмовлялися везти її із собакою-поводирем.

Сервіс замовлення поїздок Uber заплатить $1,1 мільйона сліпій американці Лізі Ірвінг, оскільки водії 14 разів відмовлялися везти її через собаку-поводиря, ображали або висаджували не в тому місці. Незалежний арбітр постановив, що водії дискримінували жінку через її інвалідність.

Про це повідомляє BBC.

За словами Ірвінг, деякі водії лаялись на неї, коли бачили собаку, а один перервав поїздку та заявив, що жінка вже прибула на місце. Мешканка Сан-Франциско також повідомила, що кілька разів опинялась у складному становищі через відмову водіїв Uber, зокрема запізнилась на роботу та була звільнена.

Компанія зі свого боку апелювала до того, що водії, які відмовили позивачці, були не співробітниками, а підрядниками, тож Uber не може за них відповідати.

Представник Ірівнг зазначив, що вона неодноразово скаржилась компанії, і та не повідоміла водіїв про необхідність виконувати закон, за яким перевізники не можуть відмовляти людям із собаками-поводирями.

Uber не вперше стикається з судовими позовами з боку спільноти сліпих у США. У 2014 році Федерація сліпих подала до суду через правила компанії щодо собак-поводирів. Справу врегулювали через три роки — Uber погодилась переконати своїх водіїв у необхідності дотримуватися закону.

За словами Ірвінг, їй дуже шкода, що справа дійшла до суду, і була б щаслива, якби натомість водії просто поважали її права.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Из-за 17 шекелей таксист выиграл в суде 50 миллионов

Таких судебных прецедентов в Израиле еще не было: таксист, который заплатил лишние 17 шекелей комиссионных, выиграл дело и вместе с другими истцами получит 50 миллионов шекелей. Вечером 1 апреля об этом сообщил 12 телеканал. Водитель такси Моше Рон взял ссуду в кредитной компании «Пима» для покупки новой машины и с […]
error: Content is protected !!