Uber в Польщі запускає послугу «Women Drivers»

Дедалі частіше можна почути про різного роду інциденти під час поїздок в таксі. Найпоширенішими є сексуальні домагання, та зґвалтування. Тому викликаючи таксі жінки заявляють, що хотіли б подорожувати з жінками-водіями. Відома служба перевезення Uber звернула увагу на потребу своїх пасажирів, й запускає програму «Women Drivers», яка допоможе зустріти жінок за кермом все частіше. Крім того, в рамках нової ініціативи компанія покриє витрати на ліцензію для перших 100 жінок, які приєднаються до послуги. Та допоможе з витратами на оренду автомобіля для перших 30 жінок.

Українок запрошують долучитись до програми Woman Drivers

Компанія пропонує приєднатись до послуги не тільки польським жінкам, а й українкам, які переїхали до Польщі, й стикнулись з проблемою пошуку роботи через мовний бар’єр, чи брак часу у зв’язку з піклуванням про дітей чи інших членів родини.

«Життя в новій країні, незнання мови, фінансові страхи – це лише частина труднощів, з якими біженці стикаються щодня. Програма «Жінки-водії» спрямована на вирішення реальної проблеми і тому є цінною ініціативою, яка допомагає жінкам розпочати роботу.» Uber

Компанія зазначає, що завдяки вільному графіку, жінки зможуть вдало поєднувати домашні клопоти та роботу. А також заробляти з самого початку, адже Uber покриє вартість транспортного засобу протягом першого тижня. Крім цього, працювати в компанії жінкам є безпечно, й водії-жінки можуть отримувати запити на поїздки лише від жінок, завдяки функції «Налаштування водіїв-жінок», яку можна активувати та деактивувати в будь-який момент.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Польщі посилять перевірку агрегаторів таксі, штраф до 1 мільйона злотих.

Уряд ухвалив проект змін до Закону про дорожній рух. Поправка зокрема покликана підвищити безпеку пасажирів у таксі, замовлених через додаток. Згідно з ухваленим урядом проектом, не потрібно буде платити реєстраційний збір, наприклад за реєстрацію транспортного засобу, видачу свідоцтва про реєстрацію, тимчасовий дозвіл, проведення технічного огляду транспортного засобу та зняття показань […]