У Польщі посилять перевірку агрегаторів таксі, штраф до 1 мільйона злотих.

Уряд ухвалив проект змін до Закону про дорожній рух. Поправка зокрема покликана підвищити безпеку пасажирів у таксі, замовлених через додаток.

Згідно з ухваленим урядом проектом, не потрібно буде платити реєстраційний збір, наприклад за реєстрацію транспортного засобу, видачу свідоцтва про реєстрацію, тимчасовий дозвіл, проведення технічного огляду транспортного засобу та зняття показань одометра транспортного засобу після заміни. Реєстраційний внесок становить 0,50 злотих або 1 злотий

Нові правила також мають сприяти підвищенню безпеки пасажирів на автомобільному транспорті. Для цього буде забезпечено посилену перевірку особи водія та її водійських прав.

Підприємці, які виступають посередниками в автомобільних перевезеннях, будуть зобов’язані, серед іншого перевірити водіїв, які здійснюють перевезення перед початком співпраці та виконанням першої поїздки в режимі особистої явки. Тобто, кожен потенційний водій повинен буде особисто з’явитися в офіс компанії ще до початку співпраці з нею та здійснення першого перевезення. Потрібно буде надати свою фотографію, а також водійські права та довідку про несудимість. Якщо водій має польське водійське посвідчення, компанія повинна буде перевірити справжність документа в державній пошуковій системі Центрального реєстру водіїв.

Суб’єкт підприємницької діяльності, який є посередником у перевезенні пасажирів, також матиме право на обробку інформації про осіб, які здійснюють перевезення, протягом п’яти років – починаючи з кінця календарного року, в якому водій припинив співпрацю з даним підприємцем.

Для підприємців, які виконують функції посередника в пасажирських перевезеннях, закон передбачає штраф до 1 мільйона злотих за недотримання нових правил.

Законопроект передано на розгляд Сейму.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Таксі у Львові. Чи працюють під час комендантської і де можуть паркуватися

У Львові щодня зростає кількість машин, які залучені до пасажирських перевезень. Станом на сьогодні у місті є понад 10 тисяч автомобілів, водії яких в різний період часу можуть поділити обслуговування замовлень, що генерують агрегатори таксі. Більш ніж 80% замовлень надходять через онлайн-додатки і сайти, через мобільний дзвінок мало хто замовляє. […]