Uber припиняє діяльність у Греції

Uber працює за двома форматами в Афінах: Uber X (звичайні водії за наявності водійських прав) і Uber TAXI, де працюють таксисти.

 Сервіс онлайн-замовлення таксі Uber призупиняє діяльність у Греції після затвердження в країні нового законодавства, яке передбачає більш жорстке регулювання в секторі пасажирських перевезень. Про це повідомляє Ekathimerini.

Нові правила перевезень передбачають, що кожен щоденний маршрут таксі починається і закінчується в визначеному компанією парку або в паркувальній зоні, чого не робить Uber.

 Також буде створено цифровий реєстр всіх платформ для обміну даними їх пасажирів.

 «Ми повинні оцінити, як ми можемо працювати в рамках нової системи, тому робота X в Афінах буде припинена з наступного вівторка, поки ми не зможемо знайти відповідне рішення», — йдеться в заяві компанії.

 Uber працює за двома форматами в Афінах: Uber X (звичайні водії за наявності водійських прав) і Uber TAXI, де працюють таксисти. 

Проти Uber, який працює у грецькій столиці, неодноразово протестували місцеві водії таксі, які вважають, що сервіс відбирає у них роботу.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

На рівнянку напав таксист зі служби “Opti”. Про це жінка повідомила в соцмережах.

На рівнянку Мирославу Мейрінк сьогодні, 15 червня напав таксист зі служби “Opti”. Про це жінка повідомила в соцмережах. Відомо, що Мирослава замовила таксі звичним для себе способом через додаток Опті. Машину шукали довше ніж зазвичай, але дівчині перетелефонували, чи згідна вона ще чекати. За 5 хвилин прийшло повідомлення з номером машини, з […]
error: Content is protected !!