Uber починає працювати у Луцьку, Рівному та Хмельницькому та запускає промокод SLAVAUA зі знижкою до 150 грн на 3 поїздки

Сервіс Uber повідомив про розширення своєї сфери діяльності в Україні. На додачу до Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Львова та Чернівців тепер Uber починає працювати у містах Луцьк, Рівне та Хмельницький.

Зазначається, що користувачі, які раніше були зареєстровані в інших містах, можуть здійснювати поїздки в межах будь-якого доступного міста України. Послуги Uber недоступні під час комендантської години. Інші обмеження можуть застосовуватися на запит військової адміністрації.

Додатково Uber запускає промокод SLAVAUA, який дозволяє отримати знижку до 150 грн на наступні три поїздки Україною. Ця акція діє до 24 квітня 2022 року.

Крім того, Uber пропонує зареєструватися в якості водія тим, хто хоче допомогти з поїздками та волонтерською діяльністю. Uber не бере комісії в Україні, тому водії отримують повну вартість поїздки.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Стартап Pony.ai першим отримав ліцензію на роботу самокерованих таксі в Китаї

Китайський стартап Pony.ai, який підтримує компанія Toyota, отримав ліцензію на роботу сервісу самокерованих таксі в Китаї. Таким чином, він став першою компанією, яка отримала схвалення на таку діяльність у Піднебесній. Починаючи з травня сервіс роботаксі запустить в експлуатацію 100 самокерованих автомобілів в районі Наньша в Гуанчжоу. Надалі компанія має намір охопити […]
error: Content is protected !!