У Варшаві українку зґвалтував таксист служби Bolt: його взяли під варту

У столиці Польщі українка заявила в поліцію про зґвалтування. Це сталося у салоні таксі. Автомобіль вона викликала за популярним додатком Bolt. За кермом був громадянин Туркменістану.

Про це повідомляє польський телеканал TVN. 

Як з’ясував кореспондент Томаш Зелінський, у ніч з неділі на понеділок дівчина замовила таксі до одного з готелів середмістя Варшави. Українка поверталася з вечірки, на якій вона була з подругою. За кермом був іноземець, за інформацією TVN – громадянин Туркменістану. Після поїздки дівчина повідомила в поліцію, що водій її зґвалтував.

За словами дівчини, вона викликала автомобіль за застосунком Bolt, яким зазвичай користується. Під час поїздки водій чіплявся до неї і не випускав з машини. Потім зупинив автівку і зґвалтував. Вибравшись з машини, вона відразу пішла до поліцейського відділку.

Поліція негайно почала розслідування. Водія знайшли, затримали і взяли під варту на три місяці. Слідчі дії ще тривають.

“Прокуратура веде провадження щодо водія пасажирського транспорту. Його підозрюють позбавленні пасажирки волі, а потім примусу її до статевого акту, – повідомила прес-секретар Окружної прокуратури у Варшаві Александра Скшиняж.

У службі журналістам дали коментар з цього приводу. Там зазначили, що шкодують про цей прикрий випадок, але компанія зробила все для того, щоб поїздка була безпечною. Влаштовуючись на роботу, водій пройшов перевірку та надав довідку про несудимість.  

 “На жаль, навіть такий жорсткий контроль не завжди може бути гарантією поведінки людини у майбутньому. Безпека є пріоритетом для Bolt, але такі інциденти все ще трапляються у сфері таксі, і тому ми виступаємо за посилення регламенту та вимог до перевірки для кожного водія”, – сказала представниця компанії у Варшаві Мартина Курковська.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Next Post

Uber в Польщі запускає послугу «Women Drivers»

Дедалі частіше можна почути про різного роду інциденти під час поїздок в таксі. Найпоширенішими є сексуальні домагання, та зґвалтування. Тому викликаючи таксі жінки заявляють, що хотіли б подорожувати з жінками-водіями. Відома служба перевезення Uber звернула увагу на потребу своїх пасажирів, й запускає програму «Women Drivers», яка допоможе зустріти жінок за […]