У Львові водій Bolt робив дитині непристойні пропозиції

У Львові водій таксі компанії Bolt пропонував дитині масаж, зупинитися посеред дороги пофотографувати, а наступного дня писав їй особисті повідомлення. 

Про це повідомила мама дитини у соцмережі. Коли пост набув розголосу, фейсбук видалив допис.

«Ти просто не знайома ще з такими старшими мужчинами, я можу бути в тебе першим». Таку пропозицію почула донька», –  розповіла для «Еспресо.Захід» мама дівчинки Галина Кравцова.

За її словами, чоловік працював водієм таксі в компанії Bolt, йому 49 років, він має дітей і онуків. Цю інформацію сам водій написав мамі дитини й зазначив, що не вбачає у своїх діях нічого поганого. 

«Дочці 16 років. Перед тим, як звернутись у поліцію, я зателефонувала на «Гарячу лінію» міста, бо не знала, чи поліція розглядатиме цю ситуацію. Тому що ні фото-, ні відеодоказів не було. Дитина не зорієнтувалася, що треба знімати на телефон, а лише думала, як якомога скоріше вийти з авто. Була дуже перелякана. Єдиний доказ – лише те, що наступного дня він написав їй у вайбер. 

Донька їхала від «Ашану», що на Стрийській, до центру Львова, бо замовила собі фотосесію, а це чималий шлях, тому мовчки слухала дурниці на кшталт «тебе на фотосесії не лише пофотографують»,  «я сам тебе сфотографую». Дитина розповідала, що водій казав, нібито не вперше вже пропонує масаж дівчаткам, і якісь уже на нього пожалілися, за що компанія Болт на день його заблокувала».

Галина Кравцова каже, що водій після публікації посту й інциденту писав їй на особисту сторінку та казав, що не бачить у своїх діях нічого поганого. Написав, що він «нормальний, має дітей і онуків». А пропонував масаж і наступного дня писав до дитини «просто по-людськи».

«Це сталося у неділю, а у вівторок я пішла в поліцію. Спершу мала сумнів, чи це правильне рішення, бо не знала, чи поліція відреагує на таку ситуацію. Але мене зрозуміли і сказали, що про такі речі треба повідомляти. Звернулись у відділок на Чупринки. Та оскільки фізичних дій водій не вчиняв, вони з ним можуть лише поспілкуватися. Мені це й було потрібно, бо як я буду з ним говорити? Це не має сенсу, а коли говорить поліція – то вже по-іншому», – каже мама.

Жінка розповідає, що діти в стресовій ситуації можуть по-різному реагувати на такі слова, і наслідки, відповідно, будуть іншими. 

Також вона поскаржилась у службу таксі. Там відповіли, що співпрацюватимуть з поліцією, якщо буде потрібно, а також надаватимуть усю інформацію. За словами Галини Кравцової, Bolt уже блокував цього водія на рік. 

«Очевидно, Bolt на рік просто так не заблокував, напевне вже були прецеденти. Я написала цей пост для того, щоб попередити людей, які мають дітей, що поїздки можуть бути небезпечними, тому треба бути обачними».

  • Нагадаємо, це вже не перший випадок з водіями таксі, які чіплялися до неповнолітніх дівчат. Так, влітку у Львові водій таксі служби Bolt віз дитину в протилежному напрямку, ніж був зазначений на маршруті.

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Профспілці таксистів повідомили, чи підвищуватимуть ціни у Києві

Сьогоднішній тариф на таксі потребує підвищення, вважають у Профспілці таксистів. У КМДА повідомили про подорожчання у 2,5 раза проїзду в автобусах, трамваях, тролейбусах та метро столиці. Чи може це позначитися на тарифах таксі, повідомив у програмі «Ранок чемпіонів» на телеканалі «Україна 24» голова Профспілки таксистів України Василь Попик. «Я вже неодноразово говорив про […]
error: Content is protected !!