У Дніпрі Bolt потрапив у скандал

Про це розповіла дніпровська волонтерка Катерина Чижик. 

За словами дівчини, вона зі своїми знайомими викликала таксі. У додатку вона вказала, що їхатиме троє людей, а довести пасажирів треба за двома адресами. Проте, коли волонтери сіли в автомобіль, водій поїхав не в потрібному напрямку. 

Пасажири спокійно вказали на це, проте у відповідь отримали нецензурну лайку та погрози про те, що їх висадять посеред дороги. У результаті волонтери були вимушені вийти на за першою адресою, хоча поїздка була оплачена повністю. Катерина зазначила, що відразу на сайті написала відгук і оцінила поїздку.

У коментарях до допису Катерини, компанія заявила, що водії не є найманими працівниками компанії, а незалежними партнерами платформи, через яку вони і отримують замовлення. Тому Bolt не може вимагати від таксиста вибачень. Проте зі свого боку вони обмежили йому доступ до замовлень. 

Джерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Дніпрі водій Bolt вкрав $2500

26 серпня близько 13:00 поліцейські Дніпра отримали повідомлення про викрадення значної суми грошей на автомийці по вулиці Набережна Заводська. За словами заявника, невідомий чоловік викрав у нього з сумки 2500 доларів та 1500 гривень. Прибувши на місце події, завдяки камерам «Безпечне місто» було встановлено підозрюваний – ним виявився водій Renault […]
error: Content is protected !!