У Дніпрі водій Bolt вкрав $2500

26 серпня близько 13:00 поліцейські Дніпра отримали повідомлення про викрадення значної суми грошей на автомийці по вулиці Набережна Заводська. За словами заявника, невідомий чоловік викрав у нього з сумки 2500 доларів та 1500 гривень.

Прибувши на місце події, завдяки камерам «Безпечне місто» було встановлено підозрюваний – ним виявився водій Renault Logan, який залишив територію автомийки та поїхав на вулицю Орловська.

Отримавши цю інформацію, було ухвалено рішення обстежити прилеглу територію та перевірити центр служби таксі по вул. Орловській.

Саме на території цього центру було виявлено вищезгаданий автомобіль та його 24-річний водій.

За словами підозрюваного, він справді знаходився на території автомийки, але жодних протиправних дій не робив. У ході поверхневої перевірки зазначених коштів також не було виявлено.

Проте згодом водій Bolt зізнався, що вкрав гроші та сховав їх неподалік.

На місце події було викликано СОГ.

Крадія доставлена ​​у відділ поліції для подальших слідчих дій.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Uber призначить агента безпеки, щоб поговорити з ним під час непростих поїздок

Uber оновив набір інструментів безпеки. Коли ця функція активована в додатку, користувач буде підключений до агента компанії ADT, що надає послуги з електронної безпеки, сподіваючись допомогти пасажирам і водіям залишатися в безпеці в певних ситуаціях. Ребекка Пейн, провідний менеджер з продуктів безпеки Uber, каже, що цю опцію можна використовувати, наприклад, […]
error: Content is protected !!