Таксисти Uklon проклинають пасажирів та мстяться їм за негативні відгуки: злили переписку

У соціальну мережу потрапила переписка таксистів Uklon. Вони у брутальній формі проклинають тих пасажирів, які пишуть негативні відгуки. Також засуджують клієнтів й називають їх «бомжами».

«Щоб у тебе на лобі х*й виріс», «сука тварь, ху*соска» – це лише кілька проклять, які таксисти сервісу Uklon направляють у бік клієнтів. Переписку опублікували у твітері від імені сторінки «Папин Друг».

Власник сторінки пише, що знайшов у фейсбуці спільноту водіїв Uklon, де вони обговорюють пасажирів.

Буду сюди викладати. Спойлер: в очах таксиста ви – гівно,
– пише він.

Прокляття за погані відгуки

Один із пасажирів написав, що водій був без маски та привіз на іншу адресу. Тому поставив одиничку за такі послуги.


Допис користувача про жахливі послуги Uklon і відповідь таксиста / Скриншот

Дзвонять ночами

Інші таксисти рекомендують колегам мститися «поганим пасажирам» – телефонувати до них серед ночі й питати, чи не замовляли таксі. «Я одну так кошмарив два місяці», пише користувач Сергій Суховий.


Таксисти Uklon закликають мститися своїм клієнтам / Скриншот

Користувач Жека Ніколенко радить «здавати» номери таких клієнтів кредитним установам. «Задрач*вать мінімум тиждень будуть», пише він.


Ще одне гучне повідомлення такиста Uklon / Скриншот

Якщо «зловив» дешевий тариф – «ти бомж»

У Львові один із таксистів бідкається, що до нього у маленьку машину сідають із дітьми: «Постійно викликають стандарт – лізе з дітьми в наглую пхає їх до машини».

Реакція Uklon

Офіційно реакції сервісу наразі немає, але свою позицію висловила smm-менеджерка компанії.

Ці скрини – це жесть, і ми вже розберемося з авторами цих коментарів, так як з таким ставленням до пасажирів водій не може бути допущений до співпраці з нашим сервісом,
– пише вона.

Джерело


Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

В Милане и по всей Италии таксисты и рестораторы выходят на улицы

Как сообщает издание Ticino Notizie, к тысячам таксистов, потерявших 80% своего оборота, которые сегодня решили выйти на улицы Милана и других городов Италии, присоединилась организация TNI Horeca Itali, вместе с ними рестораторы и торговцы. Так они выражают национальный протест против недостаточных мер поддержки со стороны кабинета министров Марио Драги.  В протесте будут […]