Таксисти не проти РРО, бо сподіваються отримати простіші умови на ринку, — голова Асоціації

Депутати монобільшості обіцяють до кінця січня зареєструвати законопроєкт про обов’язкове використання таксистами реєстраторів розрахункових операцій. А самі таксисти не проти нововведень. 

Про це в коментарі «Еспресо.Захід» заявив голова Всеукраїнської таксомоторної асоціації Андрій Антонюк. Він каже, що таксисти, які працюють легально, охоче встановлюють в автомобілях РРО. Однак «легалів» зовсім небагато.

«У нас легальних таксистів – 1 відсоток. 99 відсотків ринку таксі в Україні працюють нелегально. Сервіси, які підключають будь-кого, іноземні компанії, які не платять податки в Україні – хто в Голландії, хто в Китаї, хто в Росії й так далі. Тому депутати хочуть легалізувати цю другу частину, оцих 99 відсотків нелегального ринку таксі.

Цим законом вони хочуть надати права й обов’язки диспетчерським службам. Бо зараз, якщо у пасажирів  щось стається в таксі – когось побили чи покалічили, то ми ні за що не відповідаємо. А в законі буде деталізовано – хто й за що несе відповідальність. А головне – щоби всі платили податки», – каже Антонюк.

Голова асоціації пояснює, що таксисти чекають закону, бо сподіваються, що чеки видаватиме  диспетчерська, а не кожен таксист і це спростить водіям роботу.  

«Таксист повинен сплати 5 відсотків податку від свого прибутку. Це – не такі великі гроші. Зате він офіційно зможе собі взяти програму під кредит. А, коли ти нелегал, то не маєш нічого», – продовжує Антонюк.

А головне —  нарешті з’явиться шанс створити для водіїв прості умови входу на ринок.

«Це має бути просто через «Дію», без хабарів і чиновників, як зараз. Бо сьогодні в Міністерстві транспорту процвітає корупція  – отримати ліцензію важко, нічого не працює, потрібно давати хабарі. Тож основна ідея законопроєкту – спростити вхід на ринок і дати ліберальне оподаткування», – підсумував представник таксистів.

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

У Києві Bolt в’їхало у автобусну зупинку. Свідки кажуть про наркотики

В Дарницькому районі столиці на Дніпровській набережній водій таксі Volkswagen Polo не впорався з керуванням. Це сталося у ніч з 21 на 22 січня 2022 року, передають ВартовіЕспресо. Таксі виїхало на тротуар та, знісши знак зупинки громадського транспорту, врізалося у кіоск зупинки. За попередньою інформацією, зі слів свідків, таксист був під […]
error: Content is protected !!