Таксисти Канади протестують проти UBER

Мета страйків — зупинити запропоновану владою Квебеку реформу транспортної галузі

У найбільшій канадській провінції Квебек з вівторка, 3 вересня, триває страйк водіїв таксі.

Як пише канадський суспільний мовник CBC News, страйки триватимуть почергово у різних містах провінції.

Речник асоціації таксистів Серж Лебро зазначив, що мета страйків — зупинити запропоновану владою Квебеку реформу транспортної галузі, яка покликана полегшити роботу компаній, подібних до Убер.

У вівторок, 3 вересня, страйк проходив у менших містах, тож не спричинив великих незручностей. Однак у четвер на роботу не вийдуть таксисти в столиці провінції Квебек-сіті, а також у передмісті Оттави — Гатіно й Монреаля — Леві. Очікується, що ці страйки матимуть більш відчутний вплив на побут жителів.

Як відомо, в березні цього року таксисти Квебеку вже виходили на страйк із подібними вимогами. Тоді вони навіть зупинили рух з аеропорту Монреаля — одного із найбільших у Канаді. Влада тоді пішла на певні поступки, але згодом продовжила впровадження реформи.

Першоджерело

Присоединись к нам на:
Facebook
Twitter

Следующая новость

Chevrolet Aveo под брендом Uklon совершил дтп с мопедом.

В среду, 4 сентября, в центре Одессы произошло ДТП. В результате никто не пострадал. Об этом сообщает корреспондент 048.ua. Водитель такси выезжал с Екатерининской улицы и на перекрестке с улицей Успенской не заметил мотоциклиста, который ехал по своей стороне. Сейчас участники ДТП ждут полицию, движение транспорта затруднено. Первоисточник Обсуждение этой […]
error: Content is protected !!